Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GSM

Prada II
Podczas spotkania, które zostało zorganizowanego przez firmę LG w Holandii, GSMHelpDesk otrzymał odpowidź, kiedy pojawi się następca modelu Prada. Reprezentant LG Robbert de Graaf, zdradził nie wprost ale jednak premierę Prady II. Zgodnie z tajemniczą wypowiedzią de Graafa, nowy model Prada II ma się pojawić, gdy indyk pojawi sie na stołach a na Mediolan spadną pierwsze śniegi czyli w okresie przedświątecznym.
Tagi: Prada, LG
Chińczycy juz niejednokrotnie pokazali, że potrafią podrobić każdy obecny model telefonu komórkowego. Nie chodzi tyko o obecne modele ale także te które nie ujrzały światła dziennego. Chińczycy postanowili przytrzeć nosa Nokii i wyprodukowali CECT K898 z 8 megapikselowym aparatem, który został stworzony na wzór jeszcze nie wyprodukowanej Nokii N97. Specyfikacji i dostępności modelu jeszcze nie ujawniono.
Tagi: Nokia
Samsung i8510 INNOV jest już dostępny w sprzedaż ale niestety jak do tej pory tylko za pośrednictwem brytyjskiej sieci Orange.
Tagi: Samsung
Asus dołączył do swojej oferty model o indeksie 522w, który przypomina Toucha'a firmy HTC. Firma zdecydowała się wprowadzić telefon jako model flagowy, który ma reklamować opracowany, dotykowy interfejs – Glide. Tak samo, jak Touch i intefejs TouchFLo HTC, firma Asus stara się stworzyć swoją unikatową serię telefonów.
Tagi: Asus
Firma Research In Motion zapowiedziała dodanie w swojej ofercie pierwszą klapkę pearl Flip 8220, która ma być połączeniem modnego stylu z dobrze znaną funkcjonalnością „jeżynek”. Nowy smartfon RIM ma być prawdziwym rarytasem nie tylko dla klientów firmowych ale także prywatnych.
CVSCD-7300 jest nowym chińskim modelem telefonu. Został wyposażony między innymi w 3'' ekran, który może zmieniać położenie z pionu do formy landscape.
Samsung Omnia
Czy Omnia pokona iPhone'a 3G?. takie pytanie nasuwa się wielu osobom, którzy zauważyli niewielkie zainteresowanie produktem z logo jabłka. Z drugiej strony prestiż i moda na Apple skłania do wniosku o pewnej przewadze iPhona. Czas pokaże czy lans czy rozsadek weźmie góre, nam przyjdzie teraz poczekać na wynik tego pojedynku. możemy się jednocześnie cieszyć gdyż konkurencja sprzyja obniżce cen.
Tagi: Samsung, Apple
MOTOJEWEL specjalnie z myślą o kobiecych gustach
Firma Motorola zapowiedziała w Wilekij Brytani model, którego klapka została skrojona na wzór diamentu z lustrzaną powierzchnią. Nowy model Motojewel ma w sobie łączyć najnowsze trendy mody. Użytkownikom dostarczy fascynujących doświadczeń.
Tagi: Motorola
Sony Ericsson C905 i W910 zmieniają barwy.
Firma Sony Ericsson zmienia kolory kolejnych modeli telefonów. Teraz przyszła kolej na C905 i W910. Pierwszy model będzie dostępny w barwach cynamonu a także w specjalnej wersji Jamesa Bonda w kolorach srebra i tytanu. Drugi model będzie oferowany w kolorach srebra i różu. Sony_Ericssonw910pink.png będzie wyposażony w materiały związane ze znanym agentem filmu Quantum of Solace, tapety oraz wygaszacze z 007. Nowe wersje będą dostępne jeszcze w tym roku.
Tagi: Sony Ericson
Telefon inspirowany pekińskim Water Cube
Obudowa chińskiego telefonu Water Cube została zaprojektowana i stworzona z myśla o pekińskimcentrum sportów Water Cube. Bąbelki znajdujące się na obudowie mają stanowić nawiązanie do wyglądu centrum. Telefon został wyposazony w 2,4 calowy wyświetlacz LCD, Bluetooth, aparat fotograficzny. Model dostępny jest w sześciu kolorach: czarnym, czerownym, niebieskim, białym, zielonym oraz żółtym. Jego cena to około 170 $.


Polecamy strony: