Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GSM

iPhone i jego zewnetrzna bateria
Krótko trzymajaca bateria w iphone 3G już nie musi być problemem. Brando zapewnia nam jednocześnie głośniczek i do tego zintegrowaną baterię, którą możecie podłączyć do swojego 3G - czy też oryginalnego iPhone'a. Trzeba zapłacić za to cudo 99,46 zł i problem baterii przestanie przystwarzać problemu.
Tagi: IPhone
Stylowy, bezprzewodowy telefon VoIP Tatung
VoIP jest telefonem zaprojektowanym przez Nova Design dla Tatunga.
Tagi: Telefon VoIP
HTC Touch Diamond nowy mistrz
Telefon otrzymał nobilitująca nagrodę EISA (European Imaging and Sound Association) - EUROPEAN SMART PHONE 2008-2009.
Ezo Mobile
Ezo Mobile, jedyna w Polsce ezoteryczna sieć telefonii komórkowej, z każdym miesiącem zyskuje coraz większą rzeszę abonentów. Do końca grudnia 2008, liczba abonentów będzie liczyła 100 tysięcy osób, w tym zagranicznych biznesmenów.
Słuchawki Stereo Bluetooth zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi osiągnięciami technologii w zakresie HV. Zestaw jest przystosowany do odbioru muzyki, jak i prowadzenia rozmów telefonicznych.
Sharp SH706ie w Japoni
Na Japońskim rynku w przeciwieństwie do Europy wiele sie dzieje. Niedawno SoftBank wypuścił Toshibę 823T,a już nowy telefon zaprezentuje NTT DoCoMo. Będzie to nowy Sharp SH706ie. Telefony są w zasadzie mocno podobne. Są to modele z klapką, wyposażone w 2,8” wyświetlacz i możliwość rozszerzenia pamięci do 2 GB.
Tagi: Sharp, Toshiba
iPhone w Orange
Cennik telefonów iPhone 3G w Orange został już udostępniony na stronie firmowej. Ceny są zależne od czasu trwania umowy i wysokości abonamentu. Przy zakupie telefonu poprzez stronę Orange jest - znacznie taniej.
Tagi: Orange, IPhone
Mobiado Luminoso Lucido
Mobiado jest marką znaną ze swoich ultra-luksusowych telefonów. Wprowadza na rynek kolejny model - Mobiado Luminoso Lucido 3G. Telefon wyprodukowany jest w zaledwie 200 egzemplarzach, co sprawia że będzie nie tylko luksusowy ale i niezwykle ekskluzywny.
Nokia 8800
Nowa odsłona modelu Nokii 8800 po wersji pokrytej diamentami, edycji dla Lamborghini, czy Nokii Sapphire Arte w wersji Knalihs Athem to Nokia z obudową z węgla. Nokia Carbon Arte, to starszy moedel lecz ciągle atrakcyjne wzornictwo, w nowoczesnej obudowie.
Tagi: Nokia
ROKR E8 wkrótce na polskim rynku!
ROKR E8 to muzyczny telefon od Motoroli (NYSE:MOT). Dzięki zastosowaniu unikatowej technologii ModeShift™ za pomocą jednego dotknięcia klawisza przekształca się w odtwarzacz muzyczny lub cyfrowy aparat. Na szklanej powierzchni wyświetlają się tylko potrzebne w danym momencie wirtualne klawisze. Delikatne wibracje wiernie imitują naciśnięcie klawisza.
Tagi: Motorola


Polecamy strony: