Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GSM

Motorola MOTORAZR V8 Rose Gold
Pięknych telefonów w ofercie Motoroli nie brakuje. Paniom podoba się zarówno MOTORAZR V8 jak i V9. Jednak coraz częściej szukają one telefonów w pastelowych lub soczystych barwach – nie wystarcza im czerń, granat i srebro. Dlatego Motorola poszerza paletę swoich barw – od nasyconych błękitów, czerwieni i srebra MOTOKRZR K1, przez intensywne fiolety i róże MOTO U9 po subtelne pastele MOTORAZR V8 – mówi Małgorzata Matusiewicz, Marketing menedżer Motoroli na region Europy Środkowo-Wschodniej.P
Tagi: Motorola
Audience to kalifornijska firma, która użyczyła producentowi komórek LG swojej najnowszej technologii.
Tagi: LG, Audience
W Unii Europejskiej odnotowujemy ciągły spadek cen rozmów w roamingu, jednak przy czym wzrastają koszty przesłania zwykłej wiadomości SMS.
Tagi: SMS, Roaming
Trzecia wersja LG Chocolate
Nowy model z serii Chocolate ma posiadać dwa wyświetlacze: pierwszy przednidotykowy o przekątnej 1,76 cala a drugi wewnętrzny2,2 cale.
Tagi: LG
Telefon Samsunga z wbudowanym  akcelerometrem
M3510 jest telefonym komórkowym firmy Samsung, który jest jednocześnie odtwarzaczem muzycznym.
Tagi: Samsung
Najwięcej Polaków czeka na femtokomórki
Na międzynarodowej konferencji Femtocells Europe 2008 w Londynie Motorola (NYSE:MOT) przedstawiła rezultaty badań nastawienia europejskich konsumentów do nowej, technologii femtokomórek. Mimo tego, że początkowo większości respondentów (75\%) trzeba było przedstawić najważniejsze korzyści płynące z wprowadzenia femtokomórek, idea spotkała się z akceptacją. Lepszy sygnał komórkowy w domu, lepsza jakość połączeń oraz niższe koszty rozmów przeprowadzanych z domu.
Nowe modele Nokii dla Pań
Firma Nokia wprowadzi na rynek cztery nowe modele telefonów komórkowych 610, 7510, 7310 oraz 7210. Pierwszy z nich został wyposażony w 3,2 megapikselowy aparat fotograficzny, radio FM, odtwarzacz MP3 oraz wyjście TV-out.
Tagi: Nokia
Samsung L780
Samsung L780 należy do nowości, gdyż został zaprezentowany przez firmę pod koniec maja.
Tagi: Samsung
Samsung L700
Samsung L700 jest urządzeniem ze średniej półki.
Tagi: Samsung
Samsung J800
Samsung J800 Luxe niech nie kojarzy się z wyglądem modelu, który jest obsypany złotem i diamentami.
Tagi: Samsung


Polecamy strony: