Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GSM

Na spotkaniu Singapore Telecommunications Exhibition, Samsung przedstawił trzy modele telefonów, które w niedługim czasie wejdą na rynek. Modele J800 Luxe oraz L700 i zapowiedziany wcześniej smartfon ukażą się jeszcze w tym roku. Najszybciej do sklepów trafi L780, bo już w sierpniu.
Tagi: Samsung
Orbino Aria
Orbito Aria to lśniący i kuszący miękką cielęcą skórą pokrowiec. Wykonany z pojedynczego bloku aluminium, dostępny w kilku kolorach, jest bardzo dokładnie dopasowany i zapewnia MacBookowi w podróży wystarczająca ochronę przed zgnieceniem i uderzeniami.
Nokia SapeShift
Nokia zaczyna wiązać wielkie plany z komórkami o zmiennych kształtach, o czym świadczy kolejny projekt Rune’a Larsena.
Tagi: Nokia
Sony Ericsson SO706i
Sony Ericsson przygotował nowy model telefonu 3G. Będzie on dostępny od 4 lipca 2008 roku. MA zaledwie 13,4 mm grubości i waży tylko 98 gr.
W konkursie MixPlusa można wygrać pięć zaproszeń VIP na wakacyjną imprezę Radia Eska i TVP2 - “2008 Sopot Hit Festiwal” oraz 40 odtwarzaczy MP3 Apple iPod nano 4GB 3rd Gen Silver.
Tagi: MixPlus, IPod
Nokia 7610
Nokia 7610 jest typowym sliderem z wysuwaną klawiaturą. Wyposażony jest w 3.2-megapikselowy aparat fotograficzny z podwójną diodą LED i 8-krotnym zoomem cyfrowym.
Tagi: Nokia, Nokia
Nokia 7510
Nokia 7510 jest telefonikiem z klapką oferująca 2-megapikselowy aparat cyfrowy z funkcją ulepszania zdjęć przy słabym oświetleniu (NIPS).
Tagi: Nokia
Nokiia 7310
Nokia 7310 to standardowy telefon z trójwymiarowymi wzorami w kolorystyce stalowoniebieskiej, różowej lub zielonej. Wyposażony jest w 2-megapikselowy aparat cyfrowy, wyjście telewizyjne, czat, gry specjalnie przygotowane na ekran telewizora, radio FM z RDS oraz odtwarzacz multimedialny. Model 7310 Supernova piojawi się już w lipcu w sugerowanej cenie 155 euro.
Tagi: Nokia
HTC Touch Diamond gorętszy od iPhona!!
HTC Polska prezentuje wyniki głosowania, w którym 1500 niemieckich internautów wybierało aktualnie najbardziej pożądany model telefonu komórkowego na rynku. Został nim HTC Touch Diamond.
Samsung ma zamiar wprowadzić na rynek wysuwany telefon 3G-L870-, który będzie oparty na systemie Symbian.
Tagi: Samsung, GSM


Polecamy strony: