Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GSM

Zakończyły się test nad nowm modelem Nokii. Producent wypuści w końcu pełną wersję Nokia Maps 2.0, która ma korzystać z Navteq i TeleAtlasu.
Tagi: Nokia, Nokia Maps
Powyższy model Samsunga ma posiadać dotykowy ekran. Telefon ten ma stanąć obok Armaniego, F490, i780, i900. Urządzenie ma posiadać funkcję TOUCHWiz, która pozwala na przeciąganie ikon konkretnych opcji bezpośrednio z menu pulpitu tworząc tak zwane widżety. Menu widżetów zawiera takie elementy jak zegar, radio, zdjęcia.
Tagi: Samsung, GSM
System Microsoftu pojawi się w telefonie iPhon firmy Apple, co oznacza zmienion wygląd interfejsu. iPhonowych nakładek na inne systemu pojawiło już bez liku, pora w końcu na zmianę wyglądu “jabłuszka”.
Wyjście nowego telefonu pod marką kolejnego domu mody zostało potwierdzone przez The Wall Street Journal.
Tagi: Dior, GSM
Dotykowy Philips Xenium X800
Firma Philips postanowiła powalczyć o najlepszego smartfona z dotykowym ekranem. Na chiński rynek ma trafić w ciągu tygodnia model oznaczony indeksem X800 zbudowany według e2e (edge to edge), czyli przeznaczeniu całkowitej szerokości telefonu na wyświetlacz.
Tagi: Philips
Co nam da Motorola latem 2008 roku ?
Jednym z modeli ma być Motorola U9, której premiera ma się odbyć jeszcze w tym miesiącu. Jej cena to 950 złotych. Początkowo model pojawi się w ofercie Ery a potem u innych operatorów.
Tagi: Motorola
Sony Ericsson P5
Na nieoficjalnym blogu Sony Ericssona pojawiły się zdjęcia, które pokazują niezapowiedziany jeszcze przez producenta model o pseudonimie Paris.
Tagi: Sony, Ericson
Telefon będzie rozpoznawał tęczówkę ?
Firma LG i Iridian Technologies podpisały umowę, która ma dotyczyć wprowadzenia technologii rozpoznawania tęczówki, opracowanej przez japońską firmę. Producent telefonów nie zdradził jednak czy umowa obejmie komórki czy może inne urządzenia.
Tagi: LG
Nokia nCar ?
Podobno Nokia wzięła się do pracy z Renault, której owocem ma być nie system nawigacji a osobowy samochód, opatrzony logiem fińskiego producenta telefonów komórkowych. Auto, które zostanie opracowane przy pomocy Renault ma się nazywać Renault Sandero Nokia.
Tagi: Nokia
Motorola RAZR2 V9 w specjalnej wersji.
Jest już to drugi model, który doczekał się limitowanej edycji. Wcześniej była to Motorola Z8. RAZR2 V9 ukazała sie w wersji Ferrari z czarnym koniem na obudowie. Wnętrze telefonu pozostało bez zmian. Model ma pojawić się w Europie i Stanach Zjednoczonych.
Tagi: Motorola


Polecamy strony: