Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GSM

Jedna trzecia australijskich posiadaczy telefonów komórkowych użytkuje modele z obsługą sieci 3G, jednak dwie trzecie z nich nie korzysta z tego typu usług. Wideo rozmowy, ściąganie plików z Internetu czy oglądanie filmów na YouTube są im całkowicie obce.
Tagi: 3G
Ta kwota wpłynęła na konto powyższej firmy z tytułu sprzedaży udziałów w sieci Play- P4. Sprzedaży dokonano w lutym. Inwestycja w Play kosztowała Netię prawie 80 mln euro. Kwota ze sprzedaży ma umożliwić dalszy rozwój segmencie dostępu do internetu, jak również na uruchomienie telefonii komórkowej we współpracy z siecią Play w drugiej połowie rku 2008.
Tagi: Netia, Play, UMTS
Nowy model C36 BenQ
Firma BenQ qprowadziła nowy telefon komórkowy, który jest następcą modelu C30. Nowy model przeznaczony jest głównie dla młodych użytkowników.
Samsung i jego trzy nowe modele GSM
W Singapurze firma Samsung zaprezentowała 11 modeli telefonów GSM, które mają stanowić przewodnią linię producenta w obecnym roku. Pośród telefonów pojawiły się trzy nowe modele SGH-M620, SGH-B200 oraz SGH- B110.
Tagi: Samsung
Zmiany w telefonie LG Prada…
Obie firmy podczas spotkania na Tajwanie zapowiedziały poprawę kilku błędów, które znalazły się w modelu telefonu LG Prada. Następca tego urządzenia będzie posiadać obsługę HSDPA oraz klawiaturę QWERTY.
Tagi: LG, Prada
Na polski rynek wszedł nowy operator komórkowy – Snickers Mobile. Nowy MVNO jest efektem współpracy dówch firm MINI Mobile i MARS Polska.
Reprezentanci koreańskiego giganta zapowiadają, iż w przszłości nasze telefony komórkowe będą pracową na wodę. W korporacji trwają prace nad ogniwem paliwowym napędzanym wodą, któro ma pasować do komórek. Największe zarzuty użytwkownicy mają do zbyt krótkiego czasu pracy telefonu, dlatego Samsung chce stworzyć ogniwa paliwowe wykorzystując przy tym wodór.
Tagi: Samsung, Komórki
SFR i MTV mają do zaoferowania telefon zaprojektowany przez firmę ModeLabs Group. Grupa ta stworzyła telefon dla Levi’sa. Komórka skierowana jest głównie do młodych odbiorców, którzy przede wszystkim cenią sobie dobrą muzykę i modny wygląd telefonu.
Tagi: MTV, GSM
Operator telefonii komórkowej PLAY poinformował, że stawki za internet w sieciach komórkowych nie podobają mu się. Są one aż do 40\% wyższe, niż ceny podobnych usług w Wielkiej Brytanii.
Tagi: Play, Internet
Nokia N500 już w Polsce.
Zgodnie z zapowiedziami firmy Nokia kolejny model trafił do sprzedaży w Polsce. Mimo że cena jest wysoka 1800 zł to przyglądając się możliwościom zapewne nie jedna osoba zapragnie ją kupić.
Tagi: Nokia, N500, Nawigacja, GPS


Polecamy strony: