Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GSM

CRS przedstawił swój najnowszy produkt na medycznej konferencji Continua Health Alliance w Luxemburgu. Jest nim krzemowa słuchawka oparta na technologii Bluetooth ULP (Ultra Low Power), czyli o ultra niskim poborze mocy.
Zestawy dla kierowców.
Firma Triton specjalnie dla kierowców wyprodukowała dwa urządzenia. Są nimi słuchawka AX Visor i zestaw głośnomówiący Bluetooth AX Micro. Oferują one nie tylko podstawowe funkcje, ale przede wszystkim stylowy i nowoczesny wygląd, konkurując tym samym do wysoko zaawansowanych urządzeń dostępnych aktualnie na rynku.
Nowe komunikatory od E-TEN
E-TEN Information Systems producent znanych komunikatorów Glofiish zapowiedział wydanie w najbliższych tygodniach kolejnych dwóch modeli. Przeznaczone będą do młodych osób, którzy cenia sobie stały dostęp do internetu i jego zasobów. Komunikatory będą obsługiwać jave, multimedia, różnić się będą jedynie drobnymi szczegółami.
Tagi: E-TEN
Do linii klasycznych telefonów Noki dołączy niebawem nowy model 6212 Classic. Tym co będzie wyróżniało go od innych modeli tejj klasy to zastosowanie nowej technologi NFC. Skrót ten pochodzi od Near Field Communications. System ten jest podobny do Bluetooth czyli bezpośredniego połączenia dwóch telefonów na krótkiej odległości.
Tagi: Nokia, GSM
Niedawno 8 megapikseli królowało w najlepszych aparatach cyfrowych a już dziś produkowane są pierwsze telefony wyposażone w takie matryce. Firma Samsung przedstawiła najnowszy moduł CMOS do telefonu.
Tagi: Samsung, GSM, Foto
Najnowsze plany Noki odkryte
Nieoficjalne wieści z Noki donoszą, że już maju odbędzie się premiera trzech nowych smartfonów z systemem Symbian.
Telefon w zegarku.
Ciekawy telefon wyprodukowano w Chinach. Jego konstrukcja przypomina zegarek na ręke i tak też wygląda. Nazwa tego urządzenia to Cool G108. Telefon jest dobrze przemyślany i jego funkcje są dopracowane.
Tagi: Zegarki, GSM
Jeśli lubimy iść za trendem mody warto kupić słuchawkę Bluetooth firmy Bluetek o nazwie Sugar. Kolorystyka i projekt jest w pełni zgodny z konceptem Fashion for Hades. Możemy wybrać jeden z trzech wariantów kolorystycznych a mianowicie : : Diamond, Black Diamond, i Black Silver.
„TUBE” to nazwa nowego interfejsu do telefonów NOKIA z systemem Symbian S60. Charakteryzuje się on, że jest dotykowy. Przypomina w dużym stopniu menu znane z iPhona. Różni się jednak obsługą plików Flash jak i opcją ściągania plików. Motywacją do rozwoju tego typu interfejsu jest ostra konkurencja ze strony Apple oraz chęć odebraniu im części klientów.
Tagi: Nokia, Symbian
Firma Samsung udostępniła nowy model jednocześnie na rodzimym rynku azjatyckim jak i w Europie. Model ten należy do telefonów z średniej półki jednak to co go wyróżnia to miejsce na dwie karty SIM.
Tagi: Samsung, GSM


Polecamy strony: