Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GSM

Nokia N82 po update
Producent telefonów Nokia zapowiada dla modelu N82 nowe oprogramowanie wnoszące wiele nowości. Dotychczasowa wersja 11.0.117 będzie podniesiona do 20.0.062. Unowocześnione będzie o funkcje obsługi Flash 3 oraz Bluetooth AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile).
Tagi: Nokia, N82, Symbian, GSM
Kolejna edycja serii Black Label zapowiada się niezwykle obiecująco. Telefony będą wykonane w sposób perfekcyjny, co zapowiada sam wybór materiałów z których zostaną wykonane.
Tagi: LG, GSM
Panasonic na ostatniej konferencji przedstawił plany produkcji w telefonach komórkowych niskonapięciowych ekranów plazmowych, które miały by zastąpić LCD. Pierwsze telefony pojawią się w USA gdzie startuje mobilna telewizja prowadzona przez operatora AT&T. Nie ma jeszcze sygnałów by taka nowość dotarła do Europy.
Tagi: Panasonic, Plazma
Rytm i szyk z nowym MOTO U9
Nowy telefon komórkowy MOTO U9 pozwala odbierać muzykę wieloma zmysłami, poruszać się w jej rytmie. Mały i lekki, o zaokrąglonych kształtach MOTO U9 został zaprojektowany tak, by doskonale leżał w dłoni i idealnie mieścił się w kieszeni. Zachwycić może zewnętrzny wyświetlacz, na którym niemające granicy animacje zlewają się z obudową.
Tagi: Motorola, GSM
Klasowy telefon BenQ T60
Zwyciężca konkursu Red Dot Design Award 1008 w kategorii “Product Design” telefon BenQ T60 zasużył na miano stylowego i nowoczesnego modelu z wyższej półki. Poza imponującą grubością bo zaledwie 8,9 mm telefon posiada wiele ciekawych zastosowań .
Tagi: BenQ, GSM, MP3, MPEG4
Nokia wypuszcza nową serie telefonów skierowaną do bardziej oszczędnych odbiorców ale chcących mieć w telefonie wiele funkcji i mediów.
Nokia N810 Internet Tablet WiMax Edition
Na tegorocznych targach CTIA Nokia zaprezentowała najnowszy model N810. N810 to model skierowany do osób chcących mieć możliwość serfowania w internecie w każdej chwili a jednocześnie z naprawdę dużymi już prędkościami. Praca w systemie WiMax , który właśnie obsługuje najnowsza Nokia to prędkość transmisji od 2-4 Mbps.
Tagi: Nokia, CTIA, WiMax
Firmę Lamborghini znamy z luksusowych i drogich samochodów, od dziś możemy używać słuchawki wyprodukowanej przez potentata aut sportowych.
Motorola W230
Model W230 to pierwszy telefon w przystępnej cenie wyposażony w opatentowaną przez Motorolę technologię CrystalTalk™. Dzięki niej nawet na ruchliwym skrzyżowaniu, w pomieszczeniu pełnym ludzi czy w autobusie można cieszyć się komfortem rozmowy. Poziom szumów z otoczenia zostaje zredukowany za pomocą specjalnych algorytmów filtrowania, a głos mówiącego pozostaje czysty i wyraźny.
Tagi: Motorola, GSM
Jest to zaawansowany palmtop i telefon w jednym. Mimo, że wiele urządzeń na rynku podobnie jak G4 oferuje pancerna obudowę nie wszystkie jednak oferują tak szeroki dostęp funkcji. G4 ma solidną obudowę, uszczelnioną i obłożoną gumą, jest odporny na wszelakie zabrudzenia i ekstremalne temperatury czy duże wstrząsy.
Tagi: GSM


Polecamy strony: