Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GSM

Motorola MING A1800
Motorola niebawem zaprezentuje nowy model telefonu a raczej smartphonu opartego na systemie Linux. Model podobny jest do wcześniejszego modelu A1200, klapka jednak nie ma funkcji otwieranego ekranu LCD a raczej funkcję ochronną.
Tagi: GSM, Motorola, CDMA
Texas Instruments stworzyło nową technologie zmniejszającą pobór mocy miedzy innymi w telefonach. Zredukowanie poboru pozwoli na obniżenie kosztów produkcji komórek, w których stosowane są drogie i duże baterie jonowo litowe.
750 LG HBM
LG 750 HBM jest prostą słuchawką Bluetooth za rozsądną cenę. Jakość rozmowy jest dużo lepsza niż w poprzednich modelach LG. Sprawdza się zarówno w czasie wietrznej pogody jak i w środku samochodu.
Samsung SGH - i 450
Samsung SGH - i 450 to coś więcej niż telefon. Wiele modeli multimedialnych telefonów ma wbudowany odtwarzacz mp3 ale niewiele z nich poza małymi wyjątkami ma sprawny i przyjazny interfejs przystosowany do plików audio.
Tagi: Gsm, Samsung, Mp3
Sonim XP1
Na rynku GSM królują telefony z wielkimi ekranami i z mnogością funkcji . W preezentowanym modelu nie znajdziemy multimedialności lecz producent ma inne powody by być dumnym z tego modelu.
Tagi: Gsm, Telefon, Nextel, Sonim
 RIM BlackBerry Pearl 8120
Nowy model RIM posiada ładny 2,25 calowy wyświetlacz z 65 tysiącami kolorów , matryca 260 na 240 px z automatycznym dostosowaniem jasności światła to przyjemna nowość . W aparacie mamy wejście mini jacka na słuchawki , możemy dołączyć karte pamięci mini SD do 8GB.
Tagi: BlackBerry, GSM
Motorola i425 - titanium
Bardzo cienka Motorola dostępna w dwóchh kolorach białym i tytanowym . Przeznaczona jest do sieci komórkowej IDEN . Mimo swoich rozmiarów dobrze trzyma się ją w ręce a choć niepozornie wygląda waży więcej niż na to wygląda .
Tagi: Motorola, GSM
Samsung SGH - T 819
To kolejny model Samsunga z wysuwana klapką . Aparat wyposażony jest w 1.3 Mpx aparat , odtwarzacz muzyki Mp3 oraz w Bluetooth i głośniczek .
Tagi: Samsung, GSM
Zestaw MOTOPURE™ H12 wyróżnia się zarówno czystością dźwięku, jak i doskonałą formą. Usłysz, zobacz i poczuj różnicę.
To muzyczny kameleon – unikatowa i po raz pierwszy zastosowana na świecie technologia ModeShift™ przekształca telefon w odtwarzacz muzyczny za pomocą jednego dotknięcia klawisza.
Tagi: Motorola, GSM


Polecamy strony: