Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GSM

Samsung Galaxy Pro w Polsce
Samsung Polska poinformował o wprowadzeniu na nasz rynek kolejnego smartfona z Androidem.
HTC EVO 3D
HTC Corporation, ogłasza premierę HTC EVO 3D - zaawansowanego smartfonu z ekranem 3D, który nie wymaga korzystania ze specjalnych okularów.
Tagi: Htc, Smartfon
Samsung Galaxy Z
Zapowiedziany został kolejny smartfon z rodziny Samsung Galaxy. Model opatrzony literą „Z” posiada 4,2" ekran, dwurdzeniowy procesor i Gingerbread.
Tagi: Samsung, Smartfon
Google Nexus Prime
Pierwszy smartfon z systemem operacyjnym Ice Cream Sandwich.
HTC EVO 3D
W przyszłym miesiącu na rynku europejskim pojawi się smartfon HTC EVO 3D.
Tagi: HTC EVO 3D
XPERIA Ray
Do oferty Sony Ericssona trafia smartfon Xperia Ray.
Tagi: XPERIA Ray
LG Swift 3D
LG Swift 3D to pierwszy na świecie, ultra szybki smartfon, który umożliwia nagrywanie, wyświetlanie i udostępnianie treści w 3D.
Tagi: LG
Nokia N9
Nokia zaprezentowała pierwszy smartfon z systemem MeeGo. Nokia N9 jest smartfonem z mocną specyfikacją i platformą MeeGo w wersji v1.2.
Tagi: Nokia, Smartfon
LG Opimus 3D
LG Optimus 3D do oglądania trójwymiarowego obrazu nie wymaga specjalnych okularów, po raz pierwszy został zaprezentowany podczas targów Mobile World Congress w Barcelonie.
Tagi: LG, Smartfon
Samsung I9100 Galaxy S2 Black
Nowy smartfon SamsungGALAXY S II to następca nagradzanego telefonu GALAXY S. Najnowszy smartfon jest cieńszy, lżejszy oraz jeszcze bardziej wydajny. Wyposażony jest w doskonały wyświetlacz, mocny procesor i szybki transfer danych. Nowy model to ulepszone funkcje oraz dostęp do informacji jak np. 4 usługi -Huby oraz rozwiązania dla korporacji dzięki którym Galaxy S II to doskonały wybór dla użytkowników biznesowych.
Tagi: Samsung, Smartfon


Polecamy strony: