Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

GSM

Motorola Milestone 3
Motorola Milestone 3, wyposażona w 4-calowy ekran i 8-megapikselowy aparat.
Motorola i412
Szukasz telefonu, który jest bardzo łatwy w obsłudze to właśnie telefon Motorola i412 łączy w sobie prostotę z funkcjonalnością.
Tagi: Motorola, Telefon
T-Mobile - "Wszędzie w sieci"
Od 5 czerwca dzięki usłudze "Wszędzie w sieci" poczta e-mail, Facebook oraz inne aplikacje i serwisy sieciowe w Unii Europejskiej mają zostać udostępnione dla klientów bez obawy o niespodziewane koszty. Koszt 1 MB transferu danych wyniesie 18 groszy.
Tagi: T-Mobile, Gsm
Nokia X1-01
Nokia zaprezentowała swój najnowszy telefon. X1-01 to niemal bliźniaczy model zaprezentowanej nie tak dawno temu Nokii X1-00. Wersję 01 wzbogacono o obsługę dwóch kart SIM.
Tagi: Nokia, Telefon
HTC Droid Incredible 2
HTC pod koniec czerwca zaprezentuje odświeżoną wersję smartfona Incredible 2 .
Tagi: HTC, Smartfon
Era, T-Mobile
Od ostatecznego przejęcia Ery przez niemieckiego operatora w branży telekomunikacyjnej mówiono o możliwym re-brandingu. Decyzje zapadły: już 5 czerwca bieżącego roku Era zmieni nazwę na T-Mobile.
Tagi: Era, T-Mobile
Huawei Folded Leaf
Studio projektowe Claesson Koivisto Rune przedstawiło wizję modelu telefonu, który wraca do korzeni, posiadając najprostszą funkcjonalność, bez zbędnych dodatków , ekspozycja podstawowych funkcji, takich jak dzwonienie i pisanie SMS-ów, była priorytetem dla twórców modelu.
Tagi: Huawei, Telefon
HTC ChaCha
Model ChaCha zawiera fizyczny przycisk "Facebook", służący do szybkiego dostępu do funkcji najpopularniejszego obecnie serwisu.
Tagi: HTC, Smartfon
Samsung Infuse 4G
Samsung Infuse 4G to jeden z najcieńszych smartfonów 4G na świecie.
Tagi: Smartfon, Samsung
Lekka minuta i SMS w Orange
Dwie nowe promocje w Orange na kartę. „Lekka Minuta” i „Lekki SMS”
Tagi: Gsm, Orange


Polecamy strony: