Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Samsung: Galaxy Tab 7.0 Plus

Nowy tablet został wyposażony w system operacyjny Android 3.2 Honeycomb i ekran PLS LCD o przekątnej 7 cali w rozdzielczości 1024×600 .

Galaxy Tab 7.0 Plus posiada dwurdzeniowy procesor Tegra 2 taktowany zegarem 1,2 GHz, który jest wspomagany przez 1 GB pamięci operacyjnej. Znajdziemy tu także aparat cyfrowy o rozdzielczości 3 megapikseli, a z przodu wyświetlacza kamerę internetową o rozdzielczości 2 megapikseli do prowadzenia wideokonferencji. Sprzęt pozwoli na nagrywanie wideo 720p oraz odtwarzanie wideo 1080p.

Połączenie z dodatkowymi akcesoriami odbywa się poprzez łącze Bluetooth 3.0, opcjonalnie przez port USB. Z domową lub firmową siecią bezprzewodową można połączyć się przy pomocy wbudowanej karty sieciowej Wi-Fi, działającej we wszystkich dostępnych standardach – a/b/g/n, możliwe jest również korzystanie z klienta VPN. Możliwe jest również zdalne zarządzanie telefonem, tablet może też działać jako router WiFi, udostępniając połączenie internetowe innym urządzeniom. Pliki przechowamy na wbudowanej pamięci od 16 do 32 GB (zależnie od wersji). Do tabletu w wersji 3G można też włożyć kartę SIM, zapewniając sobie łączność z sieciami komórkowymi wszystkich generacji, włącznie z HSPA+ (21 Mb/s odbieranie, 5.76 Mb/s wysyłanie). Dzięki wbudowanej przeglądarce internetowej z obsługą standardu Adobe Flash 10.3, nowy tablet staje się idealnym narzędziem do korzystania z bogactw Internetu. Zasilanie zapewnia akumulator o pojemności 4000 mAh.


Tagi: Samsung, Tablet
Komentarze użytkowników:
Poleć nas znajomym!
Wstaw poniższy kod z linkiem na swoją stronę lub bloga
(po kliknięciu cała zawartość zostanie skopiowana do Twojego schowka):

Polecamy strony: