Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Serif WebPlus x5: Profesjonalne tworzenie witryn internetowych

Program Serif WebPlus X5 jest najlepszym rozwiązaniem dla niewielkich firm, organizacji i użytkowników domowych pragnących tworzyć witryny internetowe. Nie musisz znać języka HTML — za pomocą intuicyjnego i prostego interfejsu „przeciągnij i upuść” oraz potężnych narzędzi możesz z łatwością tworzyć strony internetowe.

Łatwość tworzenia — nie musisz znać języka HTML!Zaprojektuj stronę od podstaw albo, aby zaoszczędzić na czasie, skorzystaj z wcześniej przygotowanych, profesjonalnych szablonów.

Po prostu przeciągnij i upuść na stronę wybrane elementy: przyciski, zdjęcia, opisy i inne. Równie łatwo dodasz muzykę, filmy wideo, banery Flash® i wszystkie inne obiekty, które mają znaleźć się w witrynie.

Zobacz, jak łatwo można stworzyć własną stronę internetową!

E-commerce łatwo i bezpiecznie.Program WebPlus X5 umożliwia klientom bezpieczne dokonywanie płatności kartami kredytowymi. Nawiązaliśmy współpracę z popularnymi operatorami koszyków zakupowych (PayPal).

Teraz łatwo możesz założyć sklep internetowy na swojej stronie: Dzięki kreatorowi przejdziesz przez cały proces krok po kroku. W ciągu kilku lub kilkunastu minut rozpoczniesz sprzedawanie swoich produktów i usług na całym świecie!

Sprawdź, jak łatwe jest zaprojektowanie sklepu internetowego.

Mapy, blogi i rezerwacje onlineUłatw klientom poszukiwania sklepu — dodaj do witryny mapę z usługi Mapy Google. Są bezpłatne i bardzo łatwo dodasz je do strony. Możesz nawet pokazać na nich fasadę budynku, w którym pracujesz.

Dodaj forum dyskusyjne lub blog, aby otrzymywać komentarze i oceny dotyczące oferowanych produktów i usług. Nie będzie trzeba prosić o recenzje — pojawią się same!

Filmy wideo i inne multimedia. Dołącz do strony filmy wideo i muzykę. Chwal się zdjęciami umieszczonymi w stylowych galeriach lub połącz witrynę z kontem w serwisie Flickr®, a nowo dodane obrazy zostaną na niej wyświetlone jako pokazy slajdów. Możesz nawet dodać media strumieniowe: nowinki z różnych witryn, wiadomości z Twittera, kanały RSS i wiele więcej. Dzięki temu strona będzie zawsze pełna aktualnych informacji.

Sprawdź, jak łatwo można wzbogacić witrynę za pomocą multimediów.

Stylowe przyciski i. grafiki Wykorzystaj profesjonalnie zaprojektowane style, wypełnienia, kształty, logotypy i grafiki.

Program WebPlus X5 jest wyposażony w posiadające ogromne możliwości narzędzia do edycji obrazów. Dzięki nim można poprawiać zdjęcia, usuwać tła, dodawać różne efekty i wiele więcej.

Dzięki programowi Serif WebPlus X5 stworzysz dokładnie taką witrynę, jakiej sobie życzysz.

Większy ruch dzięki optymalizacji. Skorzystaj z wbudowanych narzędzi optymalizacji działania przeglądarki programu WebPlus X5, aby ułatwić klientom odnalezienie swojej witryny. Nie musisz płacić profesjonalistom, aby poprawić pozycjonowanie strony w takich wyszukiwarkach jak Google, Bing czy Yahoo!.

Aby jeszcze bardziej zoptymalizować stronę, skorzystaj z aplikacji Google Analytics™, którą z łatwością dodasz do witryny.

Dowolność i prostota przy tworzeniu stron WWW.Oprogramowanie WebPlus X5 nie narzuca żadnych ograniczeń. Możesz mieć tyle stron i towarów w ofercie sklepu internetowego, ile chcesz. Także miejsce hostingu nie ma znaczenia.

Projektuj strony w pracy, w domu i w podróży — do publikacji wystarczy jedno kliknięcie. Aktualizuj stronę, gdziekolwiek jesteś — edytuj blogi i dodawaj nową zawartość z dowolnego komputera podłączonego do Internetu. Program WebPlus X5 jest tak samo elastyczny jak Ty.


Tagi: Program, Www
Komentarze użytkowników:
Poleć nas znajomym!
Wstaw poniższy kod z linkiem na swoją stronę lub bloga
(po kliknięciu cała zawartość zostanie skopiowana do Twojego schowka):

Polecamy strony: