Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Procesor Intel Pentium G620 2.6 GHz BOX
Intel wypuścił na rynek procesor nazwany Pentium G620 pod podstawkę 1155. Procesor oferuje do dyspozycji użytkowników dwa rdzenie. Prezentowany procesor został wykonany w 32nm procesie technologicznym i posiada zintegrowany chipset graficzny Intel Media Accelerator HD taktowany 850-1100MHz.
Tagi: Intel, Procesor
Karta graficzna Sapphire Radeon HD 6950 2GB DDR5 PCI-E FBOX
SAPPHIRE HD 6950 jest kartą graficzną zbudowaną w oparciu o tę samą architekturę co HD 6970 ale wyposażoną w mniejszą ilość procesorów strumieniowych i wolniejszą pamięć. Karta posiada też znacząco niższą cenę. HD 6950 posiada 1408 procesorów strumieniowych i 88 jednostek teksturujących. Częstotliwość taktowania to 800 MHz a 2GB pamięci GDDR5 pracuje z prędkością 1250 MHz.
Google Wallet .
Google zaprezentowało zamieniającą telefon w portfel aplikację Google Wallet. Bedzie ona przechowywać wirtualne wersje plastikowych kard użytkownika w telefonie.
Tagi: Google, Android
SkyPlay.pl – cenowa i jakościowa rewolucja
Ruszył SkyPlay.pl – nowy serwis internetowy oferujący gry na komórkę o 25\% taniej niż inne sklepy, a także unikalną na polskim rynku możliwość zwrotu pieniędzy za zakupioną grę.
Tagi: SkyPlay, SkyCash
Verbatim - nowa 2,5-calowa stacja SSD z interfejsem SATA II
Nowa rodzina 2,5-calowych stacji półprzewodnikowych SATA II SSD firmy Verbatim to idealny zamiennik dysków twardych w notebookach i komputerach stacjonarnych.
Tagi: Verbatim, Ssd, Dysk
Rapid - zszywacz elektryczny 20EX
Futurystyczny design, ergonomiczny kształt i modne kolory idą w parze z profesjonalnym wykonaniem i najnowszą technologią. Zszywacz zasilany jest z sieci (zasilacz w komplecie).
Tagi: Rapid
Luxology modo 501
Luxology modo 501 jest kolejnym etapem w procesie rozwoju modelowania 3D, malowania, renderowania, który dostarczany jest w jednym zintegrowanym i przyspieszającym pracę pakiecie, zarówno na platformie Mac jak i Win. Teraz modo 501 jest prawdziwym kompleksowym rozwiązaniem zawierającym narzędzia do rzeźbienia 3D, animacji i sieciowego renderingu.
Quark QuarkXPress 9 Single Full
QuarkXPress 9 jest profesjonalnym programem do składu i łamania tekstu, powszechnie znanym i wykorzystywanym na całym świecie do przygotowywania gazet, magazynów, książek i innych publikacji, także elektronicznych.
AirCam OD-325HD
AirCam OD-325HD to kamera o rozdzielczości 1.3 mega piksela, zaprojektowana z myślą o profesjonalnym nadzorze i ochronie. Kamery MegaPixel (MP) IP oferują lepszą jakość obrazu w porównaniu z konwencjonalnym sprzętem do nadzoru.
Tagi: AirCam, Kamera
Obudowa Cooler Master Silencio 550 .
Najnowsza, Cooler Master Silencio 550, nastawiona jest na chłodzenie komponentów, jednak głównym celem projektantów było zapewnienie ciszy.


Polecamy strony: