Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Krystaliczny dźwięk w wideokonferencjach z ClearOne Chat
VCC Systems – dostawca zaawansowanych rozwiązań wideokonferencyjnych – wprowadził do swojej oferty nowe zestawy audiokonferencyjne ClearOne Chat 50 i 150. Ich cechą wyróżniającą jest perfekcyjna likwidacja szumów i echa, co przekłada się na krystalicznie czysty dźwięk podczas wideokonferencji.
FEN synchronizuje czas z SEIKO
Na polskim rynku pojawiły się sieciowe serwery czasu SEIKO PRECISION TS-2540, działające z dokładnością do 1 milisekundy. Jest to rezultat podpisanej niedawno umowy dystrybucyjnej pomiędzy SEIKO PRECISION a Konsorcjum FEN Sp. z o.o.
Tagi: FEN, SEIKO
URZĄDZENIA RICOH UHONOROWANE NAGRODAMI BLI 2009
Firma Ricoh poinformowała o otrzymaniu prestiżowych nagród BLI 2009 w segmencie urządzeń wielofunkcyjnych. Urządzenie Aficio™ MPC5000 nagrodzono za niezawodność - „Reliability Certified”, drugą nagrodę „środowiskową” otrzymało urządzenie Aficio™ MP C2550, uzyskując tytuł „Environmental performance”.
TotalBackup nastawiony na resellerów
TotalBackup to gotowy do sprzedaży produkt w pełni przystosowany do dalszej dystrybucji nawet pod własną marką, nazwą czy logotypem. Co więcej, na przyszłych resellerów czeka wiele promocji, które ułatwią biznesowy start.
Tagi: TotalBackup
Wacom tablet graficzny Intuos4 XL DTP
Technical Image Press Association (TIPA) przyznało Wacom Intuos4 nagrodę za rok 2009 w kategorii: najlepsze akcesorium do fotografii cyfrowej. Profesjonalny tablet graficzny Wacom Intuos4 XL jest idealnym narzędziem do precyzyjnej obróbki zdjęć. Dzięki reagowaniu powierzchni roboczej tabletu na nacisk piórka odwzorowana zostaje czułość nacisku jako zmienna grubość kreski lub nasycenie kolorów. Pozwala to na osiągnięcie efektów jakich przy pracy z tradycyjną myszą komputerową byłyby w praktyce nieosiągalne.
Olympus Studio 2 CD Professional Photo Software
Olympus Studio 2 CD Professional Photo Software stanowi potężne wsparcie dla pracy profesjonalnych fotografów cyfrowych lustrzanek w obróbce zdjęć. Studio 2 wyposażono w szereg narzędzi ułatwiających pracę ze zdjęciami, zaczynając od katalogowania, a kończąc na obróbce i edycji zdjęć. Zaawansowane funkcje w pełni kompatybilne z aparatami serii Olympus E-System. Jest w pełni kompatybilne z lustrzankami serii Olympus E-System.
Tagi: Olympus, Program
Datacolor zestaw Spyder3Studio
Spyder3Studio dostarcza nowy poziom kalibracji monitorów i profilowania drukarek. W skład zestawu wchodzi system Spyder3Elite i Spyder3Print. Spyder3Elite zaprojektowano specjalnie dla potrzeb profesjonalnej fotografii cyfrowej oraz projektowania graficznego. Spyder3Elite kalibruje i tworzy profile ICC dla monitorów LCD/TFT, CRT i wyświetlaczy laptopów w czasie pięciu minut. Kolejne kalibracje zajmują niewiele więcej niż dwie minuty.
Tagi: Datacolor
Sony przenośny magnetowid GV-HD700E
Sony GV-HD700E to pierwszy przenośny profesjonalny magnetowid HD. GV-HD700E posiada zaawansowane funkcje odtwarzania, nagrywania i montażu video.
Tagi: Sony, Magnetowid
QNAP NMP-1000 Network Media Player
QNAP prezentuje najnowszy model odtwarzacza plików multimedialnych - NMP-1000. Ten najnowszy sieciowy odtwarzacz multimedialny pozwala na odtwarzanie praktycznie dowolnego formatu plików (w tym tak popularne jak mkv, avi, mpeg4) na telewizorze CRT lub LCD w najwyższej dostępnej rozdzielczości - Full HD 1080p poprzez szereg dostępnych złączy (HDMI, Component, Composite, S-Video).
Tagi: QNAP, Odtwarzacz
EASY FCE, książka + 1CD + 1CD - MP3
Easy FCE to rozbudowany pakiet obejmujący książkę, płytę z nagraniami egzaminatorów British Council oraz program komputerowy zawierający wierne symulacje egzaminów.


Polecamy strony: