Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Windows 7 Starter
Windows 7 Starter to najuboższa, ale i najtańsza wersja przygotowywanego przez Microsoft systemu operacyjnego Windows 7. W przeciwieństwie jednak do wersji Starter systemu Vista, koncern z Redmond zrezygnował z limitu uruchomienia jednocześnie do trzech aplikacji.
SuperSafe -  usługa chroniąca dane
Poznańska firma TotalSafe poinformowała o swoim nowym produkcie - usłudze bezpiecznego przechowywania danych i backupu online o nazwie SuperSafe
Radiotelefon Spydee CB ONE
SPYDEE CB ONE to bezproblemowy w obsłudze przewoźny radiotelefon. Dzięki swoim niewielkim wymiarom jest łatwy do zamontowania w każdym samochodzie. Radio zostało wyposażone w szereg istotnych funkcji, które zapewniają komfortową i przyjemną obsługę.
Rekord świata - Core i7
Padł nowy rekord świata w podkręcaniu najnowszego procesora Core i7 z serii Extreme Edition. Model 975 EE ze standardowych 3,33GHz przetaktowano do wartości 5709,73MHz. Wyczynu dokonano dzięki wsparciu 6-gigabajtowego zestawu pamięci G.Skill DDR3.
Tagi: Procesor, Core i7
Pentagram Hornet Wi-Fi 802.11N USB
PENTAGRAM Hornet 802.11 N wifi USB P 6132-08 to super mała, ultra szybka karta sieciowa pracująca w technologii N.
Tagi: PENTAGRAM, Wi-fi
Logitech G35
Zestaw słuchawkowy Logitech G35. Krystalicznie czysty dźwięk przestrzenny w technologii Dolby w konfiguracji 7.1 zapewniający niesamowite wrażenia w trakcie gry - usłyszysz nieprzyjaciela, zanim on dostrzeże Ciebie.
Tania kamerka HD
Firma Genius zaprezentowała niedrogi kamkorder G-Shot HD520, umożliwiający zapis obrazu o maksymalnej rozdzielczości 1280x720 pikseli z częstotliwością 30 kl./s w formacie MPEG-4.
Tagi: Genius, Kamkorder
Wyszło nowe Gadu-Gadu
Pasjonaci internetowych pogawędek mogą od dzisiaj korzystać z najnowszej wersji popularnego komunikatora Gadu-Gadu. Producent wydał właśnie aplikację wzbogaconą o nowe możliwości oraz skutecznie blokującą spim (niechciane wiadomości reklamowe).
Pulsar Sahara
12 rajdów, 4 sezony, 3 kontynenty wszystkie rodzaje terenu, począwszy od zaśnieżonych dróg Norwegii aż po piaszczyste australijskie trasy- tak najkrócej można scharakteryzować Rajdowe Mistrzostwa Świata. W tym roku jedną z rund tegorocznej edycji mistrzostw jest 66 Rajd Polski, który odbędzie się w ostatni weekend czerwca na malowniczym terenie Mazur.
Karty SAPPHIRE z blokiem wodnym
Karty SAPPHIRE jako jedyne oferują rozwiązanie wyposażone w dwa chipy ATI Radeon HD.


Polecamy strony: