Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Sony DCR-SX30E
Bardzo małe wymiary i waga: łatwe filmowanie i duży, 60-krotny zoom optyczny. Dobra jakość filmu w wewnętrznej pamięci 4 GB, możliwość wydłużenia nagrywania dzięki oferowanej oddzielnie karcie Memory Stick™. Łatwe przesyłanie nagrań z dostarczonego programu PMB do Internetu.
Tagi: Sony, KAMERA
Sony DPP-FP97 drukarka fotograficzna
Zaawansowana drukarka fotograficzna z dużym, 3,5-calowym ekranem LCD i pełnym zestawem funkcji. Szybkie drukowanie bez użycia komputera i pierwszorzędna jakość wydruku. Uniwersalne funkcje automatycznego retuszu i tworzenia odbitek o oryginalnym wyglądzie.
Instalacja systemu Windows z pendrive'a
Jak zainstalować Windows z pendrive'a? Nośniki USB są dzisiaj stosunkowo niedrogie, a oferują znacznie szybszy odczyt, więc całość - faktycznie przebiega dużo sprawniej. By to się udało, trzeba jednak odpowiednio pendrive przygotować.
Tagi: Windows
Microsoft zmienia nazwę .....
Microsoft poinformował o zmianie nazwy antypirackiego mechanizmu w systemie Windows. Wraz z systemem Windows 7 mechanizm weryfikujący legalność oprogramowania zmieni nazwę z Windows Genuine Advantage (WGA) na Windows Activation Technologies (WAT).
Sony nagrywarka DVD VRD-P1
Sony VRD-P1 to kompatybilna z kamerami cyfrowymi Sony SD. Nieduża, oryginalnie wyglądająca nagrywarka DVD. Łatwe tworzenie płyt DVD przy użyciu funkcji nagrywania jednym przyciskiem i jednego przewodu. Duża szybkość kopiowania przy korzystaniu z modeli Handycam® kompatybilnych z DVDirect. Przenośna konstrukcja z wbudowanym przewodem USB i zasilaniem przez magistralę USB.
Tagi: Sony, Nagrywarka
Określ swoje miejsce na scenie politycznej w wyborach do Parlamentu Europejskiego 2009
Określ swoje miejsce na scenie politycznej w wyborach do Parlamentu Europejskiego 2009.
Ekstremalna kamera dla motocyklisty
Wiosenna aura sprzyja motocyklowym szaleństwom. Fani off-roadowych zmagań wybierają leśne, zabłocone, grząskie drogi oraz bezdroża, które o tej porze roku są najlepszym terenem do zmagań dla osób, które poszukują czegoś więcej niż tylko prosty i suchy asfalt. Zarejestrowanie takich wyczynów wymaga wytrzymałego sprzęt, odpornego na uszkodzenia i nietypowe warunki. Firma Oregon Scientific proponuje miłośnikom jednośladów wodoodporną i wstrząsoodporną kamerę ATC2K, która z łatwością może być zamontowana na kask bądź kierownicę.
NETGEAR DIGITAL ENTERTAINER ELITE JUŻ DOSTĘPNY
Zaawansowany i wszechstronny cyfrowy odtwarzacz mediów z bezprzewodową technologią dualband 802.11n, wbudowanym dyskiem twardym o pojemności 500 GB, możliwością odtwarzania wideo jakości Blu-Ray oraz wielu formatów kodowania wideo.
Woodstock: 3 Days of Peace & Music: Limitowana edycja specjalna (4DVD)
15 sierpnia mija czterdzieści lat od dnia, kiedy pół miliona młodych ludzi z najdalszych zakątków Ameryki zebrało się na rozległych, sięgających po horyzont polach stanu Nowy Jork, aby przez trzy dni być razem i słuchać gigantów muzyki rockowej. 19 czerwca 2009 staraniem Warner Home Video (dystrybucja w Polsce: Galapagos), ukaże się specjalne kolekcjonerskie wydanie nagrodzonego Oscarem® filmu Woodstock: 3 dni pokoju i muzyki, dokumentującego to historyczne wydarzenie.
Tagi: Blu-ray, Muzyka, Dvd
VEDIA Muzzio Cutedoks
VEDIA S.A., jedyny polski producent odtwarzaczy audio i multimedialnych, poinformował o wprowadzeniu nowej linii produktów – VEDIA Muzzio. Jako pierwsze w sprzedaży znajdą się słuchawki dokanałowe Muzzio Cutedoks.
Tagi: Vedia


Polecamy strony: