Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Synology sieciowy serwer plików DS509+
Najszybszy i największy serwer z oferty Synology. Urządzenie obsługuje 5 dysków twardych w technologii hot-swap i zapewnia przestrzeń 5GB dla danych z pełną obsługa RAID 0,1,5,6 Urządzenie to jest najlepszym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw przeznaczonym do przechowywania terabitowych ilości danych.
DENON DVD-1800BD
Odtwarzacz Blu-ray-/DVD-/CD z 10 bitową obróbką sygnału
Tagi: DENON, Dvd, Blu-ray
Sprzedaż odtwarzaczy Blu-ray rośnie.
W bieżącym roku na całym świecie zostanie sprzedanych 12 milionów odtwarzaczy Blu-ray.
W proteście przeciw serwisowi Nasza-klasa.pl
Użytkownicy serwisu Nasza-klasa.pl bojkotują wprowadzoną w nim możliwość oceniania zdjęć. W ramach protestu zamieszczają w swoich galeriach odezwę w formie żałobnej bajki.
Tagi: Nasza-Klasa
RICOH - AFICIO™ MP 171/MP 171F/MP 171SPF
Firma Ricoh Polska wprowadziła do sprzedaży trzy kompaktowe, wydajne urządzenia wielofunkcyjne formatu A4 - Aficio™MP 171/ MP 171F/ MP 171SPF. Charakteryzują się one małymi wymiarami, rozbudowanymi funkcjami i niskimi kosztami eksploatacji. Model standardowy MP 171 wyposażony w moduł druku dwustronnego kopiuje dokumenty z prędkością 17 stron na minutę. Model MP 171F wyposażony jest dodatkowo w dwustronny podajnik oryginałów oraz faks G3. Najbogatsza wersja MP 171SPF posiada kolorowy skaner, drukarkę i faks, a także możliwość wzbogacenia o dodatkowe interfejsy, funkcje bezpieczeństwa i oprogramowanie. Urządzenia przeznaczone są do pracy w małych grupach roboczych w korporacjach, a także w różnej wielkości biurach.
Vector - Jak stać się poliglotą w podróży?
Ciepłe wiosenne promienie zwiastujące lato coraz bardziej skłaniają do myślenia o wolnych od pracy dniach oraz planowaniu wyjazdów także tych zagranicznych. Najczęstsze trudności jakie nas na nich spotykają to oprócz zapomnienia ważnych dokumentów, nieoczekiwanej zmiany pogody czy egzotycznych zwyczajów, także problemy komunikacyjne. Nie we wszystkich krajach proste zwroty w języku angielskim są zrozumiałe, warto więc wtedy pomyśleć o zabraniu ze sobą własnego 16-językowego elektronicznego tłumacza marki Vector.
Tagi: Vector, Tłumacz
VCC Systems: nowy terminal wideokonferencyjny TouchPoint
VCC Systems zaprezentował nowy terminal wideokonferencyjny TouchPoint. Umożliwia on prowadzenie zaawansowanych wideokonferencji w jakości High Definition (HD), ale także może służyć jako komputer lub telewizor.
Microsoft Windows do usuwania złośliwego oprogramowania 2.9
Microsoft udostępnił wersję 2.9 świetnego narzędzia do skanowania komputera pod kątem najbardziej rozpowszechnionych wirusów, trojanów, robaków i innego rodzaju złośliwego kodu, mianowicie Microsoft Windows do usuwania złośliwego oprogramowania.
Google udostępnia graficzne narzędzie AdWords
Google udostępnia reklamodawcom z Polski narzędzie do tworzenia reklam graficznych w systemie AdWords. Aplikacja umożliwia dokładne zaprojektowanie przekazu i zaplanowanie sposobu jego wyświetlania.
Tagi: Google, Adwords
Elektroniczna rewolucja w rachunkach
Platforma N rozpoczęła w kwietniu br. testy nowego sposobu dostarczania dokumentów sprzedaży do swoich abonentów. Klienci operatora będą mogli teraz swoje rachunki zobaczyć na ekranie telewizora po wybraniu odpowiedniej opcji w menu dekodera N.


Polecamy strony: