Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

 Audioteka.pl zakończył fazę testów.
Serwis Audioteka.pl zakończył fazę testów. Ulepszono zabezpieczenia materiałów, zmieniono stronę główną oraz dodano mechanizm rekomendujący użytkownikom inne książki audio. Obecnie na łamach witryny znajdziemy ponad 4 tys. godzin nagrań.
Tagi: Serwis, Mp3
Office 2010 w dwóch wersjach
Microsoft potwierdził, że następna generacja pakietu biurowego Office zostanie udostępniona w dwóch wersjach: 32- i 64-
Tagi: Office, Microsoft
Ramka cyfrowa HP 3.5" DF301
Cyfrowa ramka fotograficzna to ramka na zdjęcia, która umożliwia oglądanie zdjęć cyfrowych bez konieczności włączania komputera czy drukowania zdjęcia. Najbardziej nowoczesny sposób, aby dzielić się niezapomnianymi chwilami z rodziną i przyjaciółmi.
Tagi: Ramka cyfrowa, Hp
Nowe  Gadu-Gadu
Użytkownicy popularnego polskiego komunikatora mogą korzystać od wtorku z najnowszej wersji programu (build 8283).
VEDIA Muzzio
VEDIA S.A., jedyny polski producent odtwarzaczy audio i multimedialnych, poinformował o wprowadzeniu nowej linii produktów – VEDIA Muzzio. Jako pierwsze w sprzedaży znajdą się słuchawki dokanałowe Muzzio Cutedoks.
NETGEAR ROZSZEZRZA RODZINĘ PAMIĘCI NAS
NETGEAR®, rozszerza wielokrotnie nagradzaną rodzinę napędów ReadyNAS o nowe czterodyskowe modele dla rynku małych i średnich przedsiębiorstw (SMB) - ReadyNAS NVX.
Tagi: NETGEAR, Pamięci
VCC Systems - Zaawansowane wideokonferencje za 85,40 zł na miesiąc
V2C – najbardziej rozbudowany na rynku program do komunikacji wideo i współdzielenia dokumentów podczas wideokonferencji – został udostępniony przez VCC Systems w modelu abonamentowym. Miesięczna stawka za korzystanie z programu przez jednego użytkownika to 85,40 zł brutto.
Samsung CLP-315W/CLX-3175FW
Samsung przedstawia nowe bezprzewodowe urządzenia drukujące – model CLP-315W oraz CLX-3175FW. Produkty te mają być wyjątkowo ciche.
Tagi: Samsung, Drukarka
Canon F-502G -  kalkulator
Ten podstawowy kalkulator naukowy z 1-liniowym wyświetlaczem o pojemności 10+2 cyfr wyposażono w 140 funkcji. Do jego produkcji użyto materiałów pochodzących z recyklingu, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla świadomych ekologicznie uczniów szkół podstawowych i średnich.
Tagi: Canon, Kalkulator
Gry wideo dobre dla .....
Z badań przeprowadzonych przez Nature Neuroscience wynika, że gry wideo są dobre dla wzroku i mogą go polepszyć.
Tagi: Gry, Wideo, Zdrowie


Polecamy strony: