Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

RICOH AFICIO™SP 4210N – wydajna drukarka
Ricoh Polska ogłosiła wprowadzenie na rynek czarno-białej drukarki laserowej formatu A4 - Aficio™SP 4210N. Urządzenie pracuje z prędkością 36 str./min. i standardowo wyposażone jest w interfejs sieciowy oraz USB 2.0. Oferuje również zaawansowane funkcje druku, a wszystko to przy zachowaniu niskiego całkowitego kosztu posiadania (TCO).
Epson skaner Perfection 4490 Photo
EPSON Perfection 4490 Photo to wysokiej jakości skaner przeznaczony dla wymagających amatorów. Dane sczytuje matryca Epson CCD z mikrosoczewką. Maksymalna rozdzielczość optyczna skanera wynosi 4800 dpi, rozdzielczość wyjściowa zawiera się w zakresie od 50 do 12800 dpi, a gęstość optyczna wynosi 3.4 Dmax.
Sony DPF-X1000 ramka cyfrowa
Sony DPF-X1000 to najwyższej klasy, elegancka ramka cyfrowa w kolorze czarnym z drewnianymi elementami wykończeniowymi. Może stanowić subtelny, dyskretny akcent w każdym salonie i biurze. Nowoczesny wygląd idzie w parze z bogatym zestawem funkcji, dzięki którym przeglądanie fotografii może sprawiać jeszcze więcej przyjemności.
HP DeskJet PRO B9180
HP PhotoSmart PRO B9180 (Q5736A) powstała z myślą o hobbistach i zaawansowanych fotoamatorach, którzy potrzebują szybkiego, prostego i jednolitego druku w różnych formatach (do A3+) oraz studyjnej jakości zdjęć zarówno kolorowych, jak i czarno-białych.
Tagi: HP, DeskJet, Drukarka
Nowa kolekcja Multimebel
Lider wśród producentów mebli pod sprzęt RTV wypuszcza na rynek nową linię. Swing łączy ze sobą funkcjonalność i nowoczesne wzornictwo. Design utrzymany jest w eleganckiej drewnianej stylistyce.
Tagi: Multimebel, Swing
INTERTELECOM 2009 - Konsorcjum FEN
Na stoisku poznańskiej firmy FEN, goście targów mogli liczyć na prawdziwą technologiczną ucztę. W dziale Video zgromadzono najnowocześniejsze rozwiązania do monitoringu IP firmy ACTi oraz dedykowane do nich rejestratory IP marki Koukaam. W sekcji poświęconej systemom NAS, znalazły się urządzenia sieciowe Linksys by Cisco, Cisco, Square One oraz QNAP. W przypadku marki QNAP, po raz pierwszy w Polsce został zaprezentowany serwer danych QNAP TS-809U-RP z możliwością obsługi do 16TB danych.
Tagi: Fen, INTERTELECOM
Intuos4 - tablet firmy Wacom
Firma Wacom przedstawia swój najnowszy produkt - tablet piórkowy Intuos4. Zastosowano w nim kilka zupełnie nowych rozwiązań technologicznych - między innymi możliwość korzystania z niego zarówno przez osoby prawo-, jak i leworęczne, które czynią tablet profesjonalnym narzędziem dla fotografów cyfrowych, projektantów i artystów. Charakteryzuje się stylowym, ergonomicznym wzornictwem. Dostępny jest w czterech rozmiarach.
Tagi: Intuos, Wacom, Tablet
Canon Pixma Pro 9000 Mark II i 9500 Mark II
Firma Canon zaprezentowała nowe wersje swoich produktów służących do wydruku fotografii: Pixma Pro 9000 Mark II i 9500 Mark II. Urządzania te oferują możliwość wydruku do formatu A3+. Oprócz poprawionej prędkości, wydajności wydruku producent wyposażył drukarki w opcję korekty obrazu według rodzaju światła w jakim będą one eksponowane.
Tagi: Canon, Drukarka, Pixma
True HD i DTS HD
Najnowsze systemy Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio to swego rodzaju odpowiedź na zapotrzebowanie wywołane obecnie powszechnym obrazem HD.
Tagi: True HD, DTS HD, Audio
Notebook Protection Sleeve HP max 15,4 FH933AA
Pokrowiec ma zamek w kształcie litery L, dzięki któremu notebook można umieścić w nim łatwo i wygodnie.


Polecamy strony: