Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Creative Inspire T3200 2.1
Głośniki Inspire T3200 firmy Creative nie tylko świetnie brzmią, ale mają też bardzo nowoczesny wygląd. Zapewniają one doskonałe odtwarzanie średnich i wysokich tonów, a głośnik niskotonowy gwarantuje mocne basy.
Slumdog Millionaire
Rózni wykonawcy nośnik: CD 1 szt. kompozytor: Rahman Firma fonograficzna:Universal Music Group , 2009
Tagi: Cd, Płyta
FEN gromadzi dane z QNAP
Partnerzy współpracujący z Konsorcjum FEN mogą już kupować wysokiej klasy urządzenia do gromadzenia i udostępniania danych marki QNAP. Poznańska firma podpisała umowę o współpracy z tajwańskim producentem na początku lutego 2009 roku.
Tagi: Fen, QNAP, P2p
Pierwszy na świecie przełącznik KVM z wyświetlaczem i czytnikiem linii papilarnych
Wraz z premierą przełączników CL5708 i CL5716 firma ATEN International, przedstawia pierwsze na świecie przełączniki z wyświetlaczem LCD oraz funkcją opcjonalnego zabezpieczenia dostępu do nich za pomocą czytnika odcisków palców. Dodatkowo nowe przełączniki poza bezpieczeństwem dają gwarancję najwyższej jakości technologii w dziedzinie przełączników KVM dzięki wysokiej skalowalności i kompatybilności z wszelkiego rodzaju systemami operacyjnymi. Ponadto są one przyjazne użytkownikowi i mają nowoczesny, opływowy kształt i wykończenie.
Tagi: Aten, Serwer
ATEN zaprezentuje najnowsze rozwiązania do zdalnego zarządzania
ATEN International, po raz kolejny weźmie udział w targach CeBIT 2009, które odbędą się w dniach 3-8 marca 2009 r. w Hanowerze. Specjaliści ATEN zaprezentują zwiedzającym cztery najnowsze linie Over-IP, między innymi przełącznik LCD KVM Hideaway™ z ekranem dotykowym, nową wersją Control Center Over the NET™ oraz przełomowe rozwiązania dla MSP oraz i SOHO, w tym po raz pierwszy Media Distribution Solution.
Tagi: Aten, CeBIT
Tablet Genius G-Pen F610 6x10 Slim
G-Pen F610 jest najnowszym wąskim tabletem o powierzchni roboczej 6′′x10′′ z bezprzewodowym piórem i jest przeznaczony do komputerów PC Windows i MAC
Tagi: TABLET
Canon CanoScan LiDE 700F
Dzięki pomysłowej trzykierunkowej konstrukcji i pokrywie otwieranej w zakresie 180° skaner LiDE 700F umożliwia skanowanie z wysoką rozdzielczością w miejscu pracy o dowolnych rozmiarach. W celu uzyskania wyjątkowej szczegółowości i powiększeń film 35 mm można skanować z rozdzielczością nawet 9600 dpi.
Tagi: Canon, Skaner
Dzień Kobiet - Muzyka jest z Wenus
Dzień kobiet prezentuje dokonania polskich autorek piosenek – zarówno uznanych już na rodzimej scenie muzycznej, artystek z dużym dorobkiem, które wciąż nie poddały się presji mainstreemu – takich jak Kasia Nosowska czy Maria Peszek, jak i dziewczyn, które dopiero szykują się, żeby pokazać szerszej publiczności, na co je stać.
Tagi: Muzyka, Album
ALL ABOUT MUSIC  POLSKA W RYTMIE REGGAE
REGAAE Z GWIAZDAMI! Maanam, Tilt, Pudelsi, K.A.S.A., Sidney Polak, Urszula, Eleni, Kombi, VOX i inni. Po stylistykę reggae sięgali artyści jazzowi, rockowi, popowi... Muzyczne smaczki, żarty stylistyczne i wielkie przeboje w bujających, reggae'owych rytmach wybrał pasjonat gatunku Janusz Yasman Kusz.
Tagi: Muzyka
Welland - Domowe centrum gromadzenia danych .
Welland wprowadził do swojej oferty nową obudowę sieciową, która współpracuje z 3,5-calowymi dyskami SATA. Model ME-747AN-S umożliwia stworzenie domowego centrum danych - dostępnego w lokalnej sieci i zarządzanego przez www.
Tagi: Welland, SIECI


Polecamy strony: