Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

ESET Smart Security 4.0 i NOD32 Antivirus 4.0 Release Candidate
Firma ESET rozpoczęła fazę testów Release Candidate kolejnych edycji swoich rozwiązań. Najnowsze wersje programów firmy ESET pozwalają m.in. na zarządzanie portami USB chronionego komputera
Tagi: Program, ESET, NOD
Windows 7 Home Premium
Do sieci wyciekły zrzuty ekranowe z Windows 7 Home Premium build 7036. Pochodzą one z niemieckojęzycznej wersji systemu.
KODAK EASYSHARE  -  Oprogramowanie
Ciesz się życiem uwiecznionym na zdjęciach, korzystając z programu KODAK EASYSHARE. Jest to najprostszy sposób na porządkowanie i udostępnianie zdjęć, drukowanie odbitek oraz rozwijanie własnej twórczości.
Komputery kieszonkowe -  HP iPAQ 214 Enterprise
Dzięki możliwości uruchamiania aplikacji biznesowych, 4-calowemu ekranowi dotykowemu oraz interfejsowi sieci bezprzewodowej 802.11 b/g 1 użytkownik może korzystać z łączności klasy korporacyjnej, co przyspiesza procesy biznesowe i znacznie poprawia wyniki finansowe.
Tagi: HP, PALMTOP
MBS-100Przenośny głośnik Bluetooth™ MBS-100
Biblioteka w zasięgu łącza Słuchaj bezprzewodowo najnowszych nagrań pobranych do telefonu lub kolekcji muzyki z komputera przez głośnik MBS-100, używając gniazda wejściowego na wtyk 3,5 mm.
Tagi: Sony
CANON PIXMA MP970
To najwyższej klasy urządzenie wielofunkcyjne z możliwością drukowania zdjęć jest przeznaczone specjalnie dla użytkowników aparatów cyfrowych i analogowych. Wyjątkowy system 7 zbiorników z atramentem pozwala drukować fotografie z zachowaniem najwyższej jakości, a klisze 35 mm mogą być z łatwością przetworzone do postaci cyfrowej.
Tagi: Canon, PIXMA, Drukarka
Canon VB-C60
Kamera sieciowa VB-C60 PTZ wyposażona jest w doskonały obiektyw zmiennoogniskowy o 40-krotnym zbliżeniu, ze stabilizatorem obrazu. Wybieranie kolejnoliniowe, zawansowana technologia wykrywania ruchu i dwustronny sygnał audio sprawiają, że kamera ta jest idealnym rozwiązaniem dla wysokiej klasy systemów obserwacyjnych.
Canon CanoScan LiDE 25
Elegancki, funkcjonalny i niedrogi skaner CanoScan LiDE 25 o rozdzielczości 1200 dpi doskonale uzupełnia każde miejsce pracy twórczej. Skaner jest zasilany bezpośrednio z gniazda USB, dzięki czemu nie wymaga stosowania zasilacza sieciowego.
Tagi: Canon, Skaner
Atom w Polsce
Finansowaniem budowy elektrowni atomowych w Polsce zainteresowane są francuskie instytucje finansowe, a inwestowaniem w polską energetykę jądrową francuskie grupy energetyczne.
Tagi: Ekologia


Polecamy strony: