Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Crackulous
Jest sprawiedliwość na świecie. Kilka dni temu odbyła się oficjalna premiera aplikacji Crackulous (umożliwiającej pirackie kopiowanie aplikacji dla iPhone'a). Krótko po jej udostępnieniu autor programu zaczął narzekać, że... w Sieci pojawiły się pirackie kopie Crackulous. :0)
Tagi: INNE
Komputerowe efekty CGI w akcji
Do kin właśnie wchodzi film "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona". Reżyser David Fincher na początku uważał, że do odtworzenia głównej roli potrzebnych będzie pięciu aktorów. Ale ostatecznie Benjamina zagrał tylko jeden - Brad Pitt. Jak to było możliwe, że 45-letni aktor może odtwarzać rolę małego chłopca, człowieka w wieku średnim, nastolatka i 80-letniego starca? Ale dzisiaj komputery wiele potrafią.
Tagi: INNE
W walentynki  - promocja w GG
Bezpłatne rozmowy w Gadu-Gadu! Od 13 lutego godz. 12.00 do 15 lutego do godz. 24:00
Tagi: GADU-GADU
Adobe CS 4 Design Premium WIN PL BOX
Adobe Creative Suite 4 Design Premium jest najbardziej rozbudowanym zestawem 7 narzędzi do precyzyjnego tworzenia układów stron, tworzenia obrazów elektronicznych i grafiki wektorowej o niezwykłym wyglądzie, a także opracowywania przyciągających wzrok stron internetowych i rozbudowanych aplikacji interaktywnych.
Tagi: Adobe
Polacy cenią innowacyjne marki
77 proc. Polaków zwraca uwagę na innowacyjność kupując sprzęt radiowo-telewizyjny - wynika z raportu "Marki RTV" On Board PR i PBS DGA - wśród najbardziej innowacyjnych marek RTV umieszczając Sony, Panasonic i Philips.
Tagi: INNE, Raport
Nowy model Kindle
Sklep internetowy Amazon.com zaprezentował drugą wersję swojego elektronicznego czytnika e-booków Kindle.
Tagi: E-book, Kindle
SONY najnowszy zestaw kina domowego BDV-IT1000
Zintegrowany zestaw kina domowego o dużej mocy wyposażony w odtwarzacz Blu-ray Disc™ i eleganckie głośniki. Piękny wygląd idzie w parze z prawdziwie kinowymi wrażeniami zapewnianymi przez obraz Full HD oraz pierwszorzędnym dźwiękiem HD z 32-bitowego wzmacniacza cyfrowego S-Master
Tagi: Sony, Kino domowe
Compro VideoMate Vista U2500F
Tuner VideoMate Vista U2500F firmy Compro Technology, to hybrydowy cyfrowy DVB-T i analogowy tuner TV/FM ze złączem USB 2.0.
Tagi: Tuner, DVB-T
PIONEER  DEX-P90RS Referencyjny radioodtwarzacz CD Tuner
Gdy prestiżowe wzornictwo zostanie połączone z najlepszą technologią, w efekcie powstaje DEX-P90RS - najlepsze co może być w zakresie czystości i jakości dźwięku. Niezwykły wyświetlacz organiczny OEL i aluminiowy panel przedni z pewnością nadają klasę tej jednostce, podczas gdy wewnątrz 16-bitowy sygnał cyfrowy CD jest bezpośrednio transferowany przez 24-bitowe wielobitowe C/A przetworniki, przy minimalnych zniekształceniach oraz nienaruszonym naturalnym brzmieniu. Audiofile z pewnością docenią wysokiej jakości komponenty, niezwykle precyzyjny mechanizm oraz wysokiej klasy konstrukcje jednostki.
Tagi: Panasonic, Radio
PANASONIC UB-T780  Interaktywna tablica
Duży, 77-calowy ekran zapewniający wysoką skuteczność zajęć Obniżone odbicie światła oraz trwała powierzchnia Wygodny elektroniczny pisak (płynne działanie, ergonomia) Dołączone użyteczne aplikacje do prowadzenia lekcji i prezentacji (biblioteka elite Panaboard, szkło powiększające, zacieniowanie ekranu, ruchoma paleta narzędzi)
Tagi: Panasonic


Polecamy strony: