Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

PANASONIC SDR-SW20
Miniaturowa, elegancka kamera cyfrowa nagrywająca na kartach pamięci Secure Digital/SDHC. Dzięki nośnikowi w postaci karty pamięci kamera jest bardzo mała i lekka - tak mała, że z łatwością można ją schować do kieszeni lub torebki.
Tagi: Panasonic, Kamera
JVC  EX-AK1
System DVD Audio z drewnianymi membranami, technologia K2 oraz wysokiej klasy wzmacniacz cyfrowy
Tagi: JVC, DVD Audio
JVC  NX-BD3 System Kina Domowego Blu-ray
System Kina Domowego Blu-ray z systemem przednich głośników przestrzennych, certyfikat DLNA, technologia K2 oraz złącze HDMI CEC
Tagi: JVC, Kino domowe
 Nvidia Badaboom Media Converter 1.1.1
Nvidia udostępniła nową wersję konwertera multimedialnego - Badaboom. Edycja oznaczona numerem 1.1.1 wprowadza obsługę programu FRAPS oraz wnosi wiele usprawnień z zakresu stabilności programu.
Kontroluj swoje wydatki - GnuCash
GnuCash jest aplikacją przeznaczoną przede wszystkim do zarządzania finansami, zapisywania przychodów i wydatków na konkretne, zdefiniowane przez użytkownika cele.
Tagi: GnuCash, Program
Piąta generacja Everesta
Everest to doskonały i popularny program diagnostyczny. Twórcy Everesta firma Lavalys poinformowali o udostępnieniu wersji 5.00.
DENON    DVD-3800BD
Odtwarzacz Blu-ray-/DVD-/CD z zaawansowaną obróbką audio i wideo łącznie z 10-bitowym Silicon Optix REALTA i dekoderami wszystkich formatów HD
Tagi: DENON, DVD
Creative Wireless Receiver
Bezprzewodowe odtwarzanie muzyki stało się łatwiejsze — po prostu podłącz i słuchaj. Odbiornik Creative Wireless Receiver tworzy wraz z kartą dźwiękową Sound Blaster X-Fi Notebook system strumieniowego przesyłania muzyki.
X-Fi Go!
Superrealistyczny dźwięk w grach i możliwość uzyskania dźwięku przestrzennego w słuchawkach. Karta dźwiękowa Sound Blaster X-Fi Go! firmy Creative pozwala cieszyć się niezwykłym dźwiękiem w grach w dowolnym miejscu i na dowolnym komputerze!
SONY RDR-HX980
W pełni wyposażony rekorder DVD z twardym dyskiem 250 GB, funkcją BRAVIA Theatre Sync, bogatym zestawem gniazd przyłączeniowych oraz funkcjami do zarządzania zdjęciami i muzyką.
Tagi: SONY, Rekorder, DVD


Polecamy strony: