Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Pobierz Windows 7 Beta 1!!!
Microsoft zdecydował się upublicznić system Windows 7 (build 7000) dla wszystkich zainteresowanych jego testowaniem, za darmo. Pobierz już dziś następcę Visty, który został przez prezesa Microsoftu, Steve'a Ballmera, nazwany najlepszym Windowsem, jaki kiedykolwiek wydano.
Tagi: Windows 7
Blu-ray coraz popularniejszy w Stanach Zjednoczonych
W Stanach Zjednoczonych nowy format płyt, Blu-ray, zaczyna się powoli przyjmować w amerykańskich domach.
Tagi: Blu-ray
Cyfrowy Polsat ma 2,73 mln abonentów .
Cyfrowy Polsat, największa platforma satelitarna w Polsce, miał na koniec IV kw. 2,73 mln abonentów,. Oznacza to wzrost o 32\% w stosunku do analogicznego okresu ubiegłego roku.
Apple nowy iLife '09
Apple, na konferencji Macworld w San Francisco, zaprezentowało nową wersję pakietu iLife '09.
Tagi: Apple
OKI   ES2632a4
Duża szybkość druku i profesjonalne odwzorowanie kolorów Drukowanie materiałów różnego rodzaju - od broszur po banery Podwyższone bezpieczeństwo, zgodnie z wymaganiami użytkowników instytucjonalnych Urządzenie pod każdym względem przyjazne dla użytkownika Płynny proces drukowania dzięki cyfrowej technologii jednoprzebiegowej LED
Tagi: OKI, DRUKARKA, LED
SONY XAV-W1
Ten audiowizualny zestaw rozrywkowy do samochodu zapewnia nieprzeciętną jakość wyświetlania fotografii i filmów na 7-calowym ekranie i możliwość odtwarzania plików MP3.
Tagi: SONY, CD, DVD, MP3, HD
SONY BDP-S550 Blu-ray...
Bogaty w funkcje odtwarzacz Blu-ray z dźwiękiem 7.1-kanałowym w jakości HD i wyjściami wideo w pełnej rozdzielczości 1080p HD. Do tego czas rozruchu rzędu sześciu sekund i proste w użyciu menu. Odtwarzacz BDP-S550 oferuje zaawansowane funkcje sieciowe, pozwalające na łatwą aktualizację oprogramowania sprzętowego oraz obsługę funkcji BD-Live.
Nintendo 'Wii TV'
Nintendo chce uruchomić kanał telewizyjny. Oglądanie będzie możliwe poprzez konsolę do gier wideo Wii.
Tagi: Nintendo, Wii, TV


Polecamy strony: