Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Nowa technologia Creative'a
Firma Creative oświadczyła, że zakończone zostały pracę nad rewolucyjną technologią Zii. Pierwszy pokaz na tegorocznych targach CES.
Tagi: CES, Creative, Zii
CES 2009:  gadżet  do PS3
Sony zaprezentuje bezprzewodowy headset i klawiaturę, które ułatwią korzystanie z konsoli Playstation 3. Pozwoli to na ograniczenie ilości kabli w domu.
Powermat, bezprzewodowe ładowanie urządzeń
Firma Powermat powoli wprowadza na rynek pezprzewodowe ładowarkami do urządzeń mobilnych oraz bezprzewodowe panele zasilające dowolne urządzenia.
Tagi: Powermat
MAC OS X  1:10
Co dziesiąty użytkownik komputera korzystał z Mac OSX w grudniu 2008 .
MANTA  hdd2000m  Recorder CENTRUM MULTIMEDIALNE
Odtwarzacz HDD2000 jest kolejnym i bardzo ciekawym urządzeniem multimedialnym, które za sprawą firmy Manta wkracza na rynek. Odtwarzacz ten jest urządzeniem klasy High Definition - HD. Zamknięty jest w kompaktowej, metalowej, solidnej i eleganckiej obudowie. Jest bardzo wszechstronny, z bardzo dużym potencjałem rozwojowym, znakomitą jakością wykonania, charakteryzuje się znakomitą jakością odtwarzania różnorodnego materiału oraz dodatkowo możliwością nagrywania. Ze swoimi szerokimi możliwościami jest urządzeniem wymarzonym, aby stać się sercem centrum multimedialnego w domu.
Tagi: MANTA, Recorder
Konica Minolta - Skanery 3D: Laserowa dokładność
Stale rosnącym zainteresowaniem działów projektowych cieszą się digitizery 3D, umożliwiające szybkie i bezkontaktowe tworzenie komputerowych, trójwymiarowych modeli dowolnych rzeczywistych przedmiotów. Digitalizacja stanowi pierwsze ogniwo w łańcuchu projektowa i szybkiego prototypowania w technice CAD/CAM. W dalszych etapach trójwymiarowe dane mogą być edytowane, a na ich podstawie można stworzyć fizyczną kopię przedmiotu lub prototyp całkiem nowego detalu. Digitalizacja 3D wykorzystywana jest także w ostatnim etapie produkcji, czyli w kontroli jakości - gdy niezbędne jest sprawdzenie czy wymiary gotowego wyrobu mieszczą się w założonej tolerancji lub czy elementy konstrukcji zostały prawidłowo złożone w całość.
HP Officejet C4500
Urządzenia wielofunkcyjne HP Photosmart seria C4500 są przeznaczone dla użytkowników indywidualnych posiadających domową sieć bezprzewodową, którzy drukują zróżnicowane materiały, od dokumentów i stron internetowych po zdjęcia, a także chcą mieć możliwość skanowania i kopiowania za pomocą tego samego, łatwego w obsłudze urządzenia.
Nowy numer Magazynu Fotografii FotoIndex 3/2008
Ukazał się kolejny, trzeci numer wydawanego w postaci elektronicznej Magazynu Fotografii FotoIndex w całości poświęcony specyfice Polski lokalnej i regionalnym społecznościom.
Energizer Solar Charger
Ekologiczna ładowarka Energizer Solar Charge z ogniwem słonecznym ,umożliwia ładowanie baterii typu AA i AAA oraz akumulatorów, które można doładowywać za pomocą portu USB.
CREATIVE CB8100
Słuchawki bezprzewodowe CB8100 zapewniają przyjemność słuchania muzyki. Funkcja podwójnej łączności zapewnia dźwięk doskonałej jakości zarówno w trybie bezprzewodowym (dzięki zaletom najnowszej technologii Bluetooth), jak i w trybie przewodowym - umożliwiającym oszczędność baterii, idealnym podczas długich podróży.
Tagi: CREATIVE, ZEN, MP3


Polecamy strony: