Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Denon DP-200 USB
Dzięki temu urządzeniu szybko zgramy nasze stare płyty do naszego komputera (mp3 - 192kbit/s).
Tagi: Denon
PIONEER LX01BD System kina domowego serii LX z odtwarzaczem Blu-ray i głośnikami omni-kierunkowymi
Ciesz się totalnym doświadczeniem kina domowego. Z niezwykłą precyzją i zachowaniem poświęceniu niezwykłej uwagi każdemu detalowi, LX01BD łączy w sobie najlepsze osiągi z eleganckim i nowoczesnym wzornictwem.
Tagi: PIONEER, Blu-ray
PIONEER DVJ-1000 Profesjonalny odtwarzacz DVD Video/CD
Korzystaj z najlepszych właściwości obydwu standardów odtwarzania CD oraz DVD – scratch, pętle oraz punkty cue zarówno dla dźwięku jak i obrazu dzięki DVJ-1000.
CD - ACTION  12/2008
Sporo do czytania! Zapowiedzi może nie za wiele,ale każda warta uwagi, bo są tam same hity – od ArmA 2, poprzez MMO osadzone w świecie „Gwiezdnych wojen”, po nieco już zapomnianego (a niesłusznie!) Alana Wake’a.
The Best Of Hilary Duff
Nowa płyta Hilary Duff pojawi się na półkach sklepów muzycznych 26 stycznia 2009 roku.
Tagi: Hilary Duff
RICOH OTRZYMAŁA NAGRODĘ LABORATORIUM BLI “PICKS” W KATEGORII WIELOFUNKCYJNYCH KOPIAREK
Nagrody Picks przyznawane są co pół roku produktom, które uzyskały najwyższe noty w specjalistycznych testach niezależnego laboratorium BLI, w których badany jest szereg kluczowych parametrów użytkowania, tj.: niezawodność, łatwość obsługi, jakość obrazu, produktywność i wartość oraz inne.
Tagi: Ricoh, Aficio
NOWE NARZĘDZIA DLA NAUKOWCÓW
INDEX COPERNICUS INTERNATIONAL S.A. planuje uruchomienie, pod koniec stycznia 2009 roku, nowej wersji internetowego globalnego systemu współpracy naukowej www.indexcopernicus.com (IC), oferującego narzędzia do porządkowania i oceny zasobów naukowych.
SUPER PETREL - ULTRALEKKA ŁÓDŹ LATAJĄCA
Super Petrel to kompozytowy wodnosamolot, amfibia w układzie dwupłatowca ze śmigłem pchającym. Jest to samolot od początku zaprojektowany jako łódź latająca, dlatego jego funkcjonalność zarówno na wodzie jak i w powietrzu wyprzedza daleko konstrukcje dostosowywane do lądowania na wodzie poprzez doczepienie np. pływaków. W niektórych krajach samolot występuje pod nazwą Seabird lub Seastar.
Tagi: SUPER PETREL
Konica Minolta - magicolor 1600W - nowa, osobista drukarka kolorowa
Małe rozmiary, cicha praca, interesujący wygląd - nowa drukarka Konica Minolta łączy te cechy z wysoką jakością kolorowych wydruków laserowych.
Tagi: Konica, Drukarka
MANTA  HDD1000  High Definition Player - CENTRUM MULTIMEDIALNE.
Wydawałoby się, że rynek kina domowego poza rewolucją telewizorów LCD nie zaskoczy już niczym. Jednak myliłby się ten, kto nie zauważy wkładu wizjonerskich produktów Manty. Dzięki wyposażeniu nowych produktów w moc zaawansowanych funkcji, licznych możliwości podłączeń oraz innowacyjnego wzornictwa,
Tagi: MANTA, FullHD


Polecamy strony: