Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

DENON  AVR - 4308    7.1 kanałowy amplituner A/V
Przejmij kontrolę nad swoim systemem domowej rozrywki używając bogato wyposażonego amplitunera A/V z HDMI i możliwością podłączenia do sieci komputerowej. Po prostu podłącz go do swojej domowej sieci i przesyłaj dźwięk i zdjęcia ze swojej biblioteki na PC do dowolnego pomieszczenia. Z siedmioma mocnymi końcówkami mocy, najnowszymi dekoderami surround i obróbką wideo, AVR-4308 oferuje nieograniczone możliwości domowej rozrywki.
Tagi: Denon
Elastyczna Świecąca Klawiatura
Silikonowa, niezniszczalna i wodoodporna klawiatura, można ją myć pod bieżącą wodą jest łatwa w transporcie i świeci w ciemności .
Tagi: Klawiatura
Ładowarka słoneczna
Zapomnij o braniu ze sobą na wyjazd masy kabli i kilku ładowarek. Teraz wystarczy Ci jedna, która obsługuje takie urządzanie jak: telefony, odtwarzacze mp3 w tym iPody, nawigację satelitarną, kamery i aparaty cyfrowe, wszystkie sprzęty ładowane lub zasilane przez żeńskie złącze USB lub mini USB, smartphony i palmtopy, zestawy bluetooth, Playstation Portable, Nintendo DS Lite. Dodatkowego poweru nigdy za wiele.
Skaner DOCUPEN
Skaner przenośny DocuPen™ skanuje całą stronę wraz z tekstem i ilustracjami w ciągu zaledwie 4 sekund, a wielkością przypomina długopis.
Tagi: SKANER, DOCUPEN, USB
CASIO proponuje: zegarki z logo
Zegarki z logo są idealnym prezentem dla oddanych pracowników jak i wspaniałym dodatkiem reklamowym do produktów oferowanych np przez własną firmę.
Tagi: Casio
Edifice na rok 2009 prezentuje nowy model EF-527
Na początku przyszłego roku pojawi się w sprzedaży model zegarka EF-527 .
Tagi: Zegarek
 MasterCard® PayPass™ pod choinkę dla nowoczesnych .
Szybkość i wygoda zakupów dla Niej i dla Niego - bezstykowa karta w technologii MasterCard® PayPass ™.Jeśli nie chcesz ryzykować nietrafionego pomysłu na prezent świąteczny, podaruj bliskim kartę przedpłaconą Maestro PayPass wydaną przez Bank Zachodni WBK.
FEN - Dobierz sobie gadżet do iPhone'a
Firma JustMobile wprowadziła na polski rynek serię akcesoriów do iPhone'a. Dwa modele eleganckich etui, folia ochronna na ekran oraz stojący aluminiowy uchwyt to atrakcyjne gadżety dla fanów najnowszego smartphone'a firmy Apple.
Tagi: FEN, IPhone
Aktualizacja Micorosftu  we wtorek.
Microsoft zapowiedział wydanie paczki ośmiu biuletynów bezpieczeństwa, sześć ma status "krytyczny", a dwa "ważny".
Panasonic odtwarzacz płyt Blu-Ray  DMP-BD55
DMP-BD55 to sprzęt dla osób , które cenią domową rozrywkę najwyższej jakości. Do dyspozycji miłośników filmów, gier on-line i widowisk muzycznych zostaje oddany sprzęt, który z łatwością pozwoli im przenieść się w wyimaginowany świat fabuły ulubionego reżysera, dołączyć do interaktywnych rozgrywek czy poddać się dźwiękom koncertu ulubionego wykonawcy.


Polecamy strony: