Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Wkrótce nie będzie trzeba ładować np:telefonów komórkowych,odtwarzaczy MP3,aparatów cyfrowych. Niebawem będzie można pozyskiwać energię elektryczną z samego ruchu lub fal dźwiękowych.
Logitech - drukowanie zdjęć na swojej myszy
Firma umożliwia już drukowanie zdjęć na laserowej myszce Logitech G9.
Tagi: Logitech, JPEG
Pentagram Gecko - kup sobie coś takiego.
Mata pozwalająca na przyczepienie dowolnego przedmiotu w samochodzie.
Tagi: Pentagram, Gecko
Seat Altea Sony XPLOD
Efekt dwóch miesięcy przygotowań przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Powstał samochód demonstracyjny - marzenie każdego audiofila.
SONY - KINO DOMOWE HT-IS100
Kolejna nowość firmy Sony – doskonale brzmiące kino domowe z głośnikami o wielkości piłeczki do golfa! Nowoczesny, 5.1-kanałowy zestaw o mocy 450 W zgodny z bezprzewodową technologią S-AIR.
SONY nowy subwoofer XS-L126P5
Subwoofer 30 cm zdolny do wytworzenia miękkiego, głębokiego basu o mocy 1300 W
Tagi: Sony, Subwoofer
IPCorder – sieciowy rejestrator obrazu z kamer ACTi
W ofercie Konsorcjum FEN pojawiły się dwa nowe rejestratory sieciowe firmy Koukaam. Dzięki możliwości zamontowania w nich dysków o dużej pojemności, urządzenia mogą nieprzerwanie rejestrować obraz i dźwięk z kamer ACTi nawet przez kilkadziesiąt dni.
Tagi: Fen, Koukaam, Act
Itian Square One - wielofunkcyjne urządzenie sieciowe
W sklepach dostępne są już zaawansowane urządzenia sieciowe Square One Personal Server SQ201, produkowane przez Itian. W zgrabnej obudowie zamknięto bezprzewodowy router Wireless-G z firewall’em, przełącznik Gigabit Ethernet, dysk sieciowy o pojemności 500GB, serwer wydruku oraz wiele preinstalowanych aplikacji, umożliwiających łatwą publikację treści w Internecie. Unikalną funkcjonalnością jest możliwość podłączenia modemów USB ADSL, dodawanych do usług typu Neostrada.
Parrot - nowe zestawy głośnomówiące
Parrot CK3000 Evolution, CK3100 LCD, 3200 LS-COLOR, MK6000 oraz MK6100 to nowe zestawy głośnomówiące oferujące szereg ciekawych funkcjonalności.
Przenośna ładowarka akumulatorowa PSD-5400 MC firmy Pulsar
Przenośna ładowarka akumulatorowa PSD-5400 MC firmy Pulsar Devices jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie mobilność, całkowitą niezależność od zasilania i dla których bateria zawsze kończy się zbyt szybko.


Polecamy strony: