Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Creative N400 - głośniki do notebooka
Firma Creative zapowiedziała wprowadzenie do oferty lekkich głośników do notebooków, zasilanych przez USB - Creative N400. Głośniki wyróżniają się doskonałym brzmieniem, stylowym wzornictwem oraz niewielkimi rozmiarami. Rewelacyjne brzmienie zapewnia dostarczane wraz z głośnikami oprogramowanie Creative Xtreme Fidelity™ (X-Fi™) oraz konstrukcja głośników satelitarnych z podwójnymi pełno- zakresowymi przetwornikami o dużej wydajności. Creative N400 zaprojektowano z myślą o użytkownikach notebooków i zapewnieniu im wysokiej jakości dźwięku, łatwego podłączenia i wygodnego podróżowania z nimi.
NETGEAR - Energoooszczędne urządzenia ułatwiające rozbudowę sieci
NETGEAR Wireless-N Router (WNR2000), Wireless-N Modem Router (DGN2000), Wireless-N Router i USB Adapter Kit (WNB2100) oraz Wireless-N Modem Router i USB Adapter Kit (DGNB2100) oferują funkcję Push N Connect nawiązującą bezpieczne połączenia sieciowe, wydajność Wireless-N i dłuższy zasięg dzięki QoS.
Tagi: NETGEAR
Bezprzewodowy zestaw hi-fi firmy Parrot - DS3120
Jest już dostępny Parrot DS3120 – wysokiej jakości bezprzewodowy zestaw stereo z cyfrowym radiem i odtwarzaczem MP3.
Tagi: Parrot
Kino w samochodzie - przenośne DVD Manta 040 Emperor Portable
Idealny produkt dla uwielbiających wspólne kino rodzin. Model oferowany przez Travelsklep.pl stosowany do projekcji filmów w samochodzie potrafi zająć czas zniecierpliwionych jazdą dzieci na wiele godzin.
Bezpieczniejszy WLAN z radiową zaporą od Meru Networks
Meru Networks – jedna z największych na świecie firm sieciowych specjalizujących się w zaawansowanych systemach bezprzewodowych – wprowadziło do oferty nowy system zabezpieczeń sieci WLAN o nazwie RF Barrier. To unikatowe rozwiązanie skutecznie zabezpiecza sieć bezprzewodową przed atakami hakerów.
Karta dźwiękowa Creative Sound Blaster X-Fi Notebook
Creatvive prezentuje nową kartę dźwiękową Sound Blaster X-Fi Notebook i odbiornik bezprzewodowy dla notebooków. Karta dzwiekowa poprawia brzmienie muzyki, filmow i gier w notebookach z urzadzeniem do bezprzewodowego przesylania dzwieku do glosnikow znajdujacych sie w innym pomieszczeniu.
Creative Sound Blaster SB X-FI GO
Szybka i łatwa rozbudowa możliwości komputera, aby uzyskać wysoką jakość dźwięku oraz super realistyczny dźwięk przestrzenny w grach.
DrayTek Vigor 110
W sprzedaży pojawił się nowy Vigor 110 marki DrayTek. Ten niewielkich rozmiarów router służy przede wszystkim użytkownikom domowym. Dzięki przyjaznemu i nieskomplikowanemu interfejsowi konfiguracja urządzenia należy do dziecinnie prostych.
Tagi: DrayTek, Router, ADSL
Agnieszka Radwańska w pięknym coupe Mercedesa
Agnieszka Radwańska, która przebojem wdarła się do czołówki rankingu WTA, jeździ nowym Mercedesem CLS. Piękne coupé w kolorze czerwieni mistycznej DESIGNO, o delikatnie zmienionej w najnowszej wersji stylistyce, wyposażone jest w oszczędny, wysokoprężny silnik 320 CDI. Sponsorem naszej najlepszej tenisistki jest firmowy salon Mercedes-Benz Warszawa.
Banki spodziewają się silnego zaostrzenia polityki kredytowej w segmencie kredytów mieszkaniowych i konsumpcyjnych w II kwartale 2008 r. - wynika z ankiety przeprowadzonej przez NBP nt. sytuacji na rynku kredytowym w II kw.


Polecamy strony: