Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Kryzys na światowych rynkach finansowych nie powinien mieć istotnego wpływu na spowolnienie tempa wzrostu gospodarczego w Polsce - powiedziała w Sejmie wiceminister finansów Katarzyna Zajdel-Kurowska.
Słuchawki Creative HS-950
Czekali na nie wszyscy gracze. Technologia X-Fi dająca pełną kontrolę sytuacji w grze i sprawną komunikację z drużyną podczas każdej akcji.
FreecoNet - niemal cała Polska w zasięgu
We FreecoNet pojawiły się trzy nowe strefy numeracyjne: 0-16 (Przemyśl), 0-25 (Siedlce) oraz 0-46 (Skierniewice). Tym sposobem FreecoNet swoim zasięgiem obejmuje niemal całą Polskę i posiada w ofercie największą liczbę stref numeracyjnych spośród wszystkich dostawców VoIP w Polsce.
Tagi: FreecoNet, VoIP
Prodino - audio z logo firmy Kenwood
Firma Kenwood rozszerzyła swoją ofertę o miniaturowy zestaw, który składa się z niedużego wzmacniacza i dwóch głośników o łącznej mocy 20 W.
Tagi: Kenwood
Zobacz, nagraj, pokaż w Internecie dzięki Vado
Creative Vado to kieszonkowa, prosta w obsłudze kamera wideo pozwalająca nagrywać 2 godzinne filmy w jakości VGA. Za naciśnięciem przycisku możesz nagrywać ciekawe zdarzenia i pokazać je w Internecie np. wysyłając na YouTube. Nieduża, lekka kamera wideo pozwoli Ci również nagrywać ciekawe i zabawne scenki i błyskawicznie pokazać je rodzinie lub przyjaciołom na ekranie kamery lub na telewizorze.
Tagi: Creative
Parrot MK6100
Parrot MK6100 jest profesjonalnym zestawem samochodowym Bluetooth z możliwością odsłuchu na głośnikach samochodowych zarówno głosu jak i plików MP3 pochodzących z telefonu. Wysoką jakość dźwięku zapewnia cyfrowy wzmacniacz klasy D o mocy 30W. Dzięki wyświetlaczowi OLED, możemy wygodnie przeglądać książkę telefoniczną, która mieści do 8000 kontaktów. Urządzenie jest kompatybilne praktycznie ze wszystkimi telefonami i urządzeniami PDA z funkcją Bluetooth. Oferuje zaawansowaną redukcję szumów Parrot Beamforming oraz redukcje echa. Wyposażono je także w pilot zdalnego sterowania.
Tagi: Parrot
Parrot MK6000
Zestaw samochodowy Bluetooth Parrot MK6000 to urządzenie zaprojektowane specjalnie z myślą o bezprzewodowym odtwarzaniu muzyki z telefonu lub odtwarzacza MP3. Oprócz odsłuchu plików muzycznych poprzez głośniki samochodowe daje też możliwość - dzięki systemowi syntezy mowy - odsłuchiwania książki telefonicznej. Z funkcji dodatkowych oferuje m.in. automatyczną synchronizację książki telefonicznej oraz obsługę komendami głosowymi. Po nadejściu połączenia, automatycznie przełącza się w tryb zestawu samochodowego. Jest też wyposażone w nowoczesną redukcję szumów Parrot Beamforming oraz usuwanie echa.
Tagi: Parrot
Parrot 3200 LS-COLOR
Parrot 3200 LS-COLOR jest bezprzewodowym zestawem głośnomówiącym, którego największą zaletą jest kolorowy wyświetlacz LCD wysokiej rozdzielczości. Zestaw, oprócz standardowych informacji o stanie zasięgu sieci GSM, naładowaniu baterii w telefonie, może wyświetlać także zdjęcie osoby, z którą chcemy rozmawiać. Automatycznie synchronizuje się z książką telefoniczną aparatu i umożliwia obsługę głosową. Posiada dzwonki polifoniczne, funkcję wyciszania radia oraz możliwość montażu z wykorzystaniem głośników samochodowych. Ponadto urządzenie rozpoznaje do 5 telefonów jednocześnie, ma funkcję redukcji hałasu i likwidacji efektu echa.
Tagi: Parrot
Parrot CK3100 LCD
Parrot CK3100 LCD to prosty w obsłudze zestaw głośnomówiący komunikujący się z telefonem GSM za pomocą modułu Bluetooth. Wszystkie ważniejsze funkcje mogą być sterowane komendami głosowymi. Komunikaty tekstowe widoczne na wyświetlaczu oraz głosowe przekazywane przez głośniki samochodowe są w języku polskim. Zestaw potrafi zapamiętać ustawienia dla pięciu różnych telefonów oraz do 200 pozycji dla wybierania głosowego. Wyposażono go także w redukcję hałasu oraz likwidację efektu echo.
Tagi: Parrot
Zestaw samochodowy Parrot CK3000 EVOLUTION
Zestaw samochodowy Parrot CK3000 EVOLUTION daje możliwość bezpiecznego i wygodnego korzystania z telefonu w samochodzie. Jest wyposażony w moduł wyciszania radia i bezpośredniego przejścia na głośniki radiowe. Umożliwia również wyłączenie trybu głośnomówiącego (rozmowa prywatna), a także obsługę dwóch rozmów telefonicznych – jedna z rozmów jest wtedy zawieszona, a po dokończeniu bieżącej można powrócić do przerwanej. Zestaw ma polskojęzyczne menu, obsługuje też komendy głosowe.
Tagi: Parrot


Polecamy strony: