Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Przedstawiając model telefonu wyposażony w dystrybutor perfum, użytkownicy posiadali wiele pomysłów, dotyczących w co można by było jeszcze wyposażyć telefon. Padały pomysły typu sokowirówka, piekarnik czy też plazmator jonowy. Zaczęły pojawiać się koncepcje, które połączyłyby telefon komórkowy z ekspresem do kawy ! Model posiadałby: projektor maszynkę do golenia harmonijkę ustną GPS Aparat Cyfrowy Odtwarzacz multimedialny
Słuchawka VoIP TR-10 od IPEVO
Wiele jest już rozwiązań na rynku słuchawek voIP, pojawiło sie też nowe urządzenie VoIP skierowane w szczególności z iChata. TR-10 firmy IPEVO umożliwia prowadzenie telekonferencji przez max. 4 osoby i działa zarówno jak zestaw głośnomówiący, jak i klasyczna słuchawka. Aparat może nagrywać podcasty przy współpracy z GarageBand. A wszystko to za $79.90 (200 zł).
Laserowy telewizor Mitsubishi
Firma Mitsubishi wyprodukowała telewizor laserowy, którego panel ma 32 cm grubości, ponad metr wysokości i wazy 62 kilogramy. Jakość urządzenia podobno powala na kolana. Telewizory laserowe są zbliżone konstrukcją do paneli DLP. Na pełną ocenę telewizora jeszcze za wcześnie, jednak ma szansę podbić rynek. Można go porównać do plazmy Pioneera Elite 60″ i LCD Sharpa Aquos 65″.
Tagi: Mitsubishi
HDR-TG3E od Sony najmniejszą kamerą na świecie?
Sony Electronics wprowadza na rynek najmniejszą kamerę o rozdzielczości HD, która zajmie użytkownikowi tyle miejsca, co telefon komórkowy.
Tagi: Sony
LG wprowadza plazmę z ekranem Super Bright Panel, likwidującą odbicia światła z obrazem w rozdzielczości Full HD 1080p.
Samochodowy komputer Motorola VC6096
Urządzenie waży ok. 2,2 kg i ma wymiary 242 x 235 x 49,5 mm. Posiada 6,5-calowy dotykowy ekran rozdzielczości VGA i sporą klawiaturę QWERTY. System operacyjny Window Mobile 6.1 Pro, komunikacja GSM/HSDPA, Wi-Fi 802.11a/b/g, Bluetooth i GPS SiRF Star III, czy 3-megapikselowa kamera toskłada sie na powyższe urządzenie.
Tagi: Motorola
Mocny plecak na laptopa – Logitech Kinetik.
Logitech Kinetik jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które noszą swojego laptopa w zatłoczonym tramwaju czy autobusie. Do środka będziemy mogli zmieścić notebooka z ekranem do 15,4 cala. Wewnątrz znalazły się również przegródki i pomocnicze kieszenie. Na zewnątrz torba chroniona jest sztywną powłoką. Plecak został tak wyważony, że postawiony na ziemi nie przewróci się na bok. Jego cena to 180 zł.
Tagi: Logitech
Parrot DS3120 – wielozadaniowy zestaw bezprzewodowy hi-fi
Parrot DS3120 umożliwia odtwarzanie dźwięku pochodzącego z wielu różnych źródeł. Współpracuje ze wszystkimi urządzeniami Bluetooth A2DP, iPodami, iPhone’ami i odtwarzaczami wyposażonymi w złącze USB. Dzięki slotowi na karty SD i MMC pliki muzyczne można także odtwarzać bezpośrednio z karty pamięci.
Lampa została zaprojektowana przez Jetho Maceya. Urządzenie włączane jest za pomocą monety na ustalony tryb czasowy. Projekt został rozwinięty poprzez współpracę z firmą Nesta. Poza funkcją zużywania zbędnego prądu przez nas, urządzenie nie ma w sobie zniewalających opcji. Podczas jej używania nie mamy wpływu na czas długości jej świecenia, więc na przykład podczas czytania lapa nagle gaśnie a my musimy „dokarmić” ją żetonem.
MID oferuje 4,8 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 800 x 480, 512MB RAMu, 4GB SSD, WiFi 802.11b/g, Bluetooth 2.0+EDR, moduł GPS i akumulatorek Li-ion, który uciągnie dwie godziny (4 w wersji rozszerzonej). Wbudowana jest też para portów USB 2.0 i wejście microSD. Opisany tu model podstawowy kosztuje $649 (1485 zł). Oba modele pojawią się w styczniu 2009 roku.
Tagi: Clarion


Polecamy strony: