Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Radio Ticker Tape
Ticker Tape jest internetowym radiem, które zostało stworzone z myślą o ludziach, którzy cierpią na nienormalne i niechciane, złe wiadomości. Urządzenie skanuje dostępne źródła w celu poszukiwania lekkich, beztroskich historyjek. Przy pomocy żółtego paska możemy kontrolować długość transmitowanej informacji. Projektant gadżetu miał na celu leczyć fobię ale również chciał, aby radio służyło do głębszej interakcji międzyludzkiej oraz technologicznej. Cena na razie nie jest znana.
Oświetlenie OLED od Philipsa
Naszą przyszłością w dziedzinie oświetlenia nie są na pewno tradycyjne żarówki. Obecnie świat zdobywają świetlówki oraz diody LED a nadchodzi jeszcze OLED.
Tagi: Philips
Toczący się bagaż.
Podróżujemy przez cały rok, nie zawsze jednak odbywa się to samochodem, często jest to autobus i samolot. Podczas wycieczek potrzebna jest nam walizka, która będzie spełniać nasze oczekiwania.
Skullcandy, Metallica i słuchawki Death Magnetic
Metallica oraz zwalczający Napstera bojownicy o prawa artystów, przygotowali z Scullcandy cos dla swoich fanów. Są to słuchawki sprzedawane z okazji wydania 9 płyty zespołu. W cenie słuchawek jest darmowe ściągnięcie albumu. Model Hesh jest bardziej wygodny i większy i posiada memebranę 50 mm, natomiast model Lowrider membranę 40 mm.
Tagi: Skullcandy
MIT i jego  inteligentny wózek inwalidzki
Szacowna uczelnia pracuje nad tak zwanym autonomicznym wózkiem inwalidzkim. Urządzenie ma zapamiętywać miejsca w których już było i zawozić właściciela w dane miejsce na jego komendę.
Tagi: MIT
Nowe zestawy słuchawkowe Motoroli
MOTOPUR H15 jest słuchawką z klasą. Urządzenie zostało stworzone z myślą o ludziach będących w ruchu i w dość głośnym środowisku. Słuchawka automatycznie dostosowuje poziom głośności do ilości szumów. Technologia RapidConnectTM pozwala na oszczędność baterii. 15 minut ładowania daje możliwość przeprowadzenia godzinnej rozmowy, natomiast pełne ładowanie zapewnia 7 dni czuwania i 4,5 h rozmów.
Tagi: Motorola
Bezprzewodowy głośnik stereofoniczny Hi-Fi MOTOROKR™ EQ7
Odtwarzaj muzykę i odbieraj telefon bezprzewodowo dzięki zestawowi MOTOROKR EQ7.
Tagi: Motorola
Napędy Qflix od Dell
Upłyną już prawie rok od czasu, gdy mogliśmy zobaczyć nagrywarkę DVD DataPlay zgodną z CSS.
Tagi: Dell
Snippy jest urządzeniem, któro służy do przeglądania plików tekstowych a także graficznych. Posiada ekran o rozdzielczości 800 x 600 i przekątnej 6”. Poprzez zmianę zwykłego papieru na “elektroniczny”, istnieje możliwość redukcji gazów o 128 kg i zużycia wody 3543 litrów w ciągu roku. Zakłada się, że taka technologia wkrótce stanie się światowym standardem. Cena narazie nie jest znana.
Lodówka Gorenje z licencją od Apple, sterowana iPodem
Urządzenie wygląda jak duża stacja dokująca. Umożliwia doładowanie baterii iPoda oraz słuchania muzyki. Prototyp lodówki został pokazany na targach IFA w Berlinie.
Tagi: IPod, Gorenje


Polecamy strony: