Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

iPod Spot
Już teraz można urządzać imprezę za pomocą iPoda nawet na dworze za pomocą nowego systemu głośników. Jest on zasilany akumulatorami i wystarczy na zorganizowanie 18-tki, zlotu gadżeto-maniaków czy innych imprez gdziekolwiek zapragniesz.
Tagi: IPod
Nowe plazmy Panasonica - Wielkie, cienkie i ekologiczne.
Panasonic przedstawia wizję jak będzie wyglądała przyszłość HDTV. Nowa 150-calowa (sic!) plazma o rozdzielczości 4 k. Najważniejsze są trzy prototypy "supercienkich" telewizorów o grubości tylko 24,7 mm. Modele 58- i 60-calowe mają obsługiwać bezprzewodowe HD.
Tagi: Panasonic
Firma Pentagram Europe nie zapomniała o osobach leworęcznych, dlatego też w ofercie znalazła się mysz skierowana do tych osób. Spydee Precise left handed mouse SP5111 jest zgrabnym modelem myszki o nowoczesnym designu. Urządzenie pokryto specjalnym, gumowym materiałem, w celu lepszego trzymania jej w dłoni. Mysz posiada sensor o rozdzielczości 800 dpi. Jej cena to 24,90 złotych brutto.
Tagi: Pentagram
1TB dysk w Panasonicu Viera
Firma Panasonic ma zamiar wypuścić nową linię telewizorów plazmowych VIERA PZR900 HDTV, która będzie zaopatrzona w dysk służący do zapisu aż 86 godzin obrazu w jakości 24 Mbps lub 121 godzin w jakości 17 Mbps.
Trzy nowe odtwarzacze TrekStor
Firma TrekStor dawno nie przedstawiał nowych odtwarzaczy. Jednak tym razem producent ma zamiar przedstawić odświeżonego vibeza i całkowicie nowe i.Beat organix oraz i.Beat nova.
Korea południowa kontratakuje- przedstawiamy Nurian Avatar F1
Nurian Avatar F1 jest wielofunkcyjnym odtwarzaczem multimedialnym, który korzysta z Windowsa CE 5.0. Model odtwarza pliki MPEG1/2/4, DivX, XviD, WMV, OGG i MP3 a poza tym posiada słownik i dostraja się do mobilnej telewizji. Dodatkowo użytkownicy znajdą w nim 4,3 calowy wyświetlacz, gniazdo USB a także korektor graficzny.
Nowości od irivera na targach IFA
Prócz tego, że berlińskie targi IFA wiążą się z HDTV, to będą na nich walczyć o popularność koreańskie odtwarzacze multimedialne.
Aficio GX3000S/3000SF/3050SFN, korzystając z technologii szybkoschnącego żelu Liquid Gel, umożliwiają druk w kolorze łącząc przy tym wysoką wydajność z najwyższą jakością.
Tagi: Ricoh, Liquid Gel
Połączenia alarmowe i nowe funkcje we FreecoNet
FreecoNet - platforma telekomunikacyjna dla użytkowników indywidualnych i małych firm – uruchomił obsługę połączeń alarmowych i wprowadził nowe funkcje. Ulepszono system pomocy, który znacznie przyspiesza obsługę użytkowników na wypadek problemów technicznych.
Tagi: FreecoNet
Epson Stylus SX600FW od września w sklepach
Firma Epson oznajmiła iż od września bieżącego roku na polskim rynku pojawi się model Epson Stylus SX600FW. Urządzenie to połączenie drukarki, skanera, kopiarki oraz faksu z obsługą WiFi.
Tagi: Epson


Polecamy strony: