Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Drukarka Epson Stylus Photo R2880 została uznana za „najlepszą europejską drukarką fotograficzną”
Tagi: Epson, Drukarka
Głośniki Genius, gdzie dźwięk zależy od dotyku.
Głośniki Genius o symbolu SW-T 2.1 1800 posiadają panel dotykowy LCD, dzięki któremu za pomocą dotyku możemy regulować głośność i intensywność basów.
Kryształowe głośniki.
Nie chodzi tu o dźwięk a o wygląd głośników. Kryształowe głośniki należą chyba do najmniejszych tego typu, które możemy podłączyć do PC-ta a także laptopa. Każdy z nich ma tylko 1W mocy i podłączane są przy pomocy portu USB 2.0. Prezentują się bardzo ciekawie, jednak ich moc przełoży się zapewne na jakość dźwięku. Ich cena to 39.99 dolarów.
Projektor InFocus Play Big IN80
Model Play Big IN80 został zapowiedziany przez producenta, który wyprodukował wcześniejszy model IN83. Jednak cena wcześniejszego urządzenia była zbyt wysoka, bo 6000 dolarów, dlatego postanowiono wydać inny o wartości 2500 dolarów. Projektor ma się ukazać we wrześniu i umożliwi nam obejrzenie obrazu w rozdzielczości 1080p.
Tagi: Projektor
Multimedialne centra od Cannon
Cannon wprowadza na rynek PC-ty, które mają przejąć funkcję domowego centrum rozrywki.
Tagi: Canon
Revo PICO WiFi
Revo PICO WiFi to radio. Za pomocą PICO można słuchać radia internetowego poprzez połączenie bezprzewodowe, transmisję w standardzie DAB/DAB+, zwykłego analogowego radio z RDS oraz przekazywanych przez WiFi z komputera plików muzycznych czy podcastów.
Drukarka laserowa Ricoh Aficio SP 4100NL
Ricoh Polska zapowiedziała iż do oferty wprowadzona zostanie nowa, monochromatyczna drukarka laserowa A4 - Aficio SP 4100NL. Jest to biurkowa drukarka o wysokiej wydajności, obsługująca wiele typów papieru, wyróżniająca się szybkością 31 stron na minutę, miesięcznym obciążeniem do 100 tys. stron i łatwością w obsłudze. Ofertę uzupełnia opcjonalny moduł druku dwustronnego. SP 4100NL przeznaczona jest dla małych lub domowych biur oraz małych i średnich grup roboczych w większych przedsiębiorstwach, poszukujących rozwiązań o niskim koszcie nabycia i konkurencyjnym całkowitym koszcie posiadania.
Szybkie i efektywne kosztowo drukarki kolorowe Ricoh GelSprinter
Ricoh, dzięki rewolucyjnej technologii GelSprinter, zaspokaja potrzeby użytkowników w zupełnie nowy sposób. Drukarki serii GelSprinter wykorzystując płynny żel, zamiast tradycyjnego tonera czy atramentu, umożliwiają uzyskanie niedrogich, wodoodpornych i nie blaknących pod wpływem słońca wydruków.
Tagi: Ricoh
DVR CamBall - kamera jak piłeczka pingpongowa
Na koreańskim rynku zjawiła się nowa kamerka cyfrowa o nazwie DVR CamBall. To małe urządzenie łatwo pomylić z piłeczką pimpongową.
6.08 o godzinie 10.50 miała początek emisja nowego kanału Telewizji Polskiej TVP HD, w której w najbliższym czasie będą transmitowane Igrzyska Olimpijskie w Pekinie.
Tagi: TVP, HD


Polecamy strony: