Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Headset Sony dla gry Socom
Sony wprowadziło nowy headset Bluetooth, który został stworzony z myślą o grze Socom. Premiera gry przewidziana jest na 2 września 2008 roku a do gry dołączany jest nowy produkt Sony.
Tagi: Sony, Bluetooth
Galeon - polskie jachty
Przez lata rozwoju firma Galeon produkująca jachty zdążyła przekonać do siebie doświadczonego i wymagającego klienta zagranicznego. W chwili obecnej polska firma jest potężnym graczem w segmencie mega jachtów.
Tagi: Galeon, Jachty
Jachty Flybridge
Flybridge to ofetra skierowana do osób doceniających szczegóły wykończenia szlachetnymi materiałami. Jachty tej firmy to połaczenie kompozycji skóry, mahoniu, jedwabiu oraz elementów stali nierdzewnej.
Tagi: Flybridge, Jachty
Zestaw kina domowego od LG
Champagne Xcanvas Home Theater to nowe kino domowe firmy LG. Wyposażony został w mające przypominać kieliszki do szampana kolumny w kolorze czerwonego wina.
Tagi: LG, Kino domowe
Verbatim – weź pamięć na wakacje
Na lato Verbatim oferuje karty pamięci do aparatów cyfrowych lub odtwarzaczy muzycznych w telefonach komórkowych, przenośne pamięci USB i poręczne mini twarde dyski - wszystko, co niezbędne, by zapewnić doskonałe wakacje i jeszcze lepsze wspomnienia.
Firma Ricoh wprowadziła do oferty nowe modele. Drukarki Aficio™SP 3300D i Aficio™SP 3300DN – dwie monochromatyczne drukarki laserowe A4 ze standardowym drukiem obustronnym. To propozycja kompaktowych, lecz wydajnych drukarek biurkowych. Oba modele oferują wysoką wydajność i doskonałą jakość druku przy niskich całkowitych kosztach posiadania (TCO). Model SP 3300D przeznaczony jest przede wszystkim dla użytkowników indywidualnych, a model SP 3300DN z zaawansowanymi funkcjami sieciowymi doskonale sprawdzi się w małych i średnich przedsiębiorstwach oraz grupach roboczych.
Tagi: Ricoh, Drukarki
Miniaturowa ramka cyfrowa marki Vakoss to doskonały sposób, aby zawsze mieć przy sobie zdjęcia ukochanej osoby, rodziny, lub wspomnienia z wakacji.
Telefon internetowy i mysz w jednym.
Telefon internetowy – VOIP PHONE marki Vakoss to nietypowa odmiana internetowego aparatu telefonicznego. Doskonała do zastosowania w biurze lub w domu.
Bezprzewodowy telewizor Vakoss
Bezprzewodowy telewizor z Anteną marki Vakoss to znakomita opcja na zbliżający się czas wakacji. Sprawdzi się on bez wątpienia w razie niepogody, na kempingu bądź też wieczorami, kiedy przychodzi ochota na obejrzenie ulubionego serialu, meczu, czy prognozy pogody.
Firma Ricoh poinformowała, o kontynuacji sponsoringu turnieju golfowego kobiet Ricoh Women’s British Open 2008. Współpraca rozpoczęta w 2007 roku okazała się ogromnym sukcesem dla Ricoh i idealną platformą do komunikowania wartości marki i zaangażowania na rzecz środowiska naturalnego.
Tagi: Ricoh


Polecamy strony: