Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

VEDIA MoFi – milusińskie futerały
Vedia MoFi - bo tak nazywa się seria futerałów, dostępna będzie w 6 kolorach. Głównymi zaletami futerałów MoFi jest elegancki wygląd i dobra ochrona urządzenia.
Tagi: Vedia, Futerał
Nowe cyfrowe magnetowidy od  JVC
Firma JVC zaprezentowała dwa nowe magnetowidy cyfrowe - modele o oznaczeniach DR-HX500 i DR-HX250. Urządzenia wyposażono w dyski twarde, nagrywarki DVD oraz w możliwość obsługi kaset VHS. Modele DR-HX500 i DR-HX250 z pewnością zainteresują osoby, które dysponują dużą kolekcją kaset VHS i chciałyby przegrać ich zawartość na nośniki optyczne.
Kolejnych ruch na rynku HDTV. 7 czerwca 2008 Cyfrowy Polsat wprowadzi na rynek zewnętrzne moduły dostępu warunkowego CAM HD, dzięki którym posiadacze dekoderów free-to-air HD, czyli tych, które do tej pory służyły do odbioru wyłącznie kanałów niekodowanych, będą mogli korzystać z oferty programowej platformy, także w zakresie odbioru kanałów wysokiej rozdzielczości.
Jak wynika z badań przeprowadzonych przez firmę Nielsen, większość graczy, niezależnie od wieku, korzysta z Xboxa 360. Na drugim miejscu w tym zestawieniu uplasowało się Nintendo Wii.
Tagi: Xbox, Nintendo
Ricoh EMP 156 to wydajna drukarka monochromatyczna o stosunkowo krótkiej drodze papieru, zaprojektowana dla zaspokojenia najbardziej rygorystycznych wymagań w druku produkcyjnym.
Tagi: Ricoh
Ricoh Priport DX 4640PD to pierwszy na świecie dwustronny duplikator cyfrowy, zaprojektowany z myślą o szybkim, dwustronnym druku masowym, wyróżniającym się doskonałą jakością i niezwykłą wydajnością kosztową.
Tagi: Ricoh
Powielacz cyfrowy to niedrogie rozwiązanie umożliwiające druk produkcyjny. Wydajność urządzenia to 250 tys. arkuszy miesięcznie przy niskim całkowitym koszcie posiadania. HQ9000 wyróżnia się prędkością drukowania wynoszącą 135 stron A4 i 120 stron A3 na minutę.
Tagi: Ricoh
Wprowadzone niedawno do oferty modele Aficio™ MP C6000SP/MP C7500SP to wysokowydajne, kolorowe urządzenia wielofunkcyjne, wyróżniające się prędkością drukowania maksymalnie 70 stron na minutę w trybie kolorowym i 75 stron na minutę w trybie czarno-białym.
Tagi: Ricoh
Model DDP 184 przeznaczony do szybkiego druku wieloarkuszowego posiada przemysłowy mechanizm umożliwiający szybki druk obustronny. Oferuje prędkości druku do 184 obrazów na minutę (IPM) w trybie obustronnym.
Tagi: Ricoh
Ricoh Aficio™ MP W7140 to nowe, czarno-białe urządzenie wielofunkcyjne, szerokoformatowe firmy Ricoh, drukujące do 14 arkuszy A1 lub siedmiu arkuszy A0 na minutę. Zdejmowany kolorowy skaner ułatwia cyfrową dystrybucję dokumentów.
Tagi: Ricoh


Polecamy strony: