Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Ricoh Pro™906EX, 1106EX i 1356EX to trzy wielofunkcyjne, monochromatyczne urządzenia produkcyjne z nowej linii Ricoh Pro™. Ich zadaniem jest przyspieszanie produkcji przy optymalnym całkowitym koszcie posiadania (TCO). Urządzenia serii Pro™ są szybkie, niezawodne i trwałe.
Tagi: Ricoh
Nowe drukarki Ricoh Pro™ C900 i C900s oferują wysoką wydajność – drukowanie z szybkością do 90 stron na minutę w pełnym kolorze, nawet na arkuszach o wysokiej gramaturze.
Tagi: Ricoh
Firma Ricoh pomaga przedsiębiorstwom optymalizować realizację zadań poprzez szeroki asortyment produktów i rozwiązań dla produkcyjnego segmentu urządzeń drukujących. Zaawansowane drukarki produkcyjne Ricoh to łatwo integrujące się, niezawodne rozwiązania przeznaczone do druku masowego.
Tagi: Ricoh
Firma Fujitsu ma zamiar wprowadzić na rynek wodoodporny telefon F706i, który da możliwość obejrzenia telewizji pod powierzchnią wody. Model ten wyposażony został w 2,7 calowy wyświetlacz, 2 megapikselowy aparat, przeglądarkę internetową a także w slot kart pamięci microSD. Telewizje na owym modelu, będzie można oglądać do 6 metrów pod wodą. Narazie cena i parametry telefonu nie są znane.
Tagi: Fujitsu
Firma Toshiba ma niedługo zaprezentować linię odtwarzaczy DVD. Mają one móc wygenerować obraz HD bazując na filmie zapisanym na płycie DVD.
Tagi: Toshiba, DVD
Sony zaprezentował szklane głośniki warte milion jenów czyli około 20 tysięcy złotych. Głośniki przypominają bardziej gadżet z Gwiezdnych Wojen, niż coś co można by było postawić w pokoju. Japońska premiera ma się odbyć 20 czerwca.
Tagi: Sony, Głośniki
Nowe masowe pamięci USB Verbatim Store’n’Go i Executive łączą w sobie innowacyjny wygląd ze wszystkimi zaletami przenośnych urządzeń do magazynowania danych. Wysuwane złącze, które zastępuje kłopotliwe nasadki, zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Pojemności od 1GB do 16GB wraz z wysokimi prędkościami odczytu i zapisu pozwalają na bezproblemowe przenoszenie muzyki, zdjęć czy prezentacji. Całość uzupełnia możliwość bezpiecznego szyfrowania danych. Nowe modele są już dostępne w sklepach. Ceny wahają się od 7 do 90 EUR (sugerowane ceny detaliczne).
PACKARD BELL ROZPOCZYNA DRUGI SEZON EUROPEJSKIEGO PUCHARU GIER WIDEO
Packard Bell rozpoczyna kolejne zawody w grach komputerowych ipowergames 2008. Kwalifikacje odbęda się w ośmiu europejskich krajach: Niemczech, Belgii, Hiszpanii, Francji, Włoszech, Holandii, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii. Druga seria Pucharu Packard Bell rozpoczęła się po finałach pierwszego w sierpniu 2007 w Lizbonie. W pierwszej serii we wszystkich dyscyplinach triumfowały drużyny z Niemiec.
Tagi: Packard Bell
RICOH AFICIO SP C420DN – PREZYCYJNA PRACA Z KOLOREM
Urządzenie zaprojektowano z myślą, by zagwarantować najwyższą wydajność przy niskich kosztach wydruku kolorowego. Urządzenie łączy w sobie łatwość tworzenia wysokiej jakości dokumentów przy zachowaniu wysokiej wydajności, dzięki krótkiemu czasowi nagrzewania oraz wysokiej prędkości druku.
Tagi: Ricoh
Laberg Swim jest pierwszym wodoodpornym pokrowcem stworzonym dla wszystkich uŅytkownikůw, ktůrzy nie lubiĻ rozstawaś siÍ ze swoim ulubionym grajkiem.
Tagi: Laberg, Pokrowiec


Polecamy strony: