Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Need to nowy projekt Tamera Koseli. Stworzył on koncepcję najdłuższego telefonu na świecie. Nie ma tutaj odtwarzacza mp3, ani wideo lub też aparatu cyfrowego.
Nowy serwis Google Translate jest na razie w wersji beta. Jego zadaniem będzie tłumaczenie stron internetowych na język polski i nie tylko.
WorldWide Telescope oficjalnie
Microsoft udostępnił wersję beta serwisu astronomicznego WorldWide Telescope. Bezpłatna usługa z pozwoli wielu internautom ujrzeć wszechświat od nowej nieznanej strony.
Operator Vodafone podpisał umowę z firmą Apple Inc namocy której będzie mógł wprowadzić do swej oferty iPhone'a. Porozumienie to jest dużym sukcesem po porażce, jaką była utrata rynku brytyjskiego na rzecz sieci O2, należącej do operatora Telefonica.
Digital signage - system prezentacji dowolnej treści za pomocą cyfrowych wyświetlaczy - będzie można wzbogacić o dźwięk kierunkowy. Głośniki firmy Panphonics, które emitują sygnał audio słyszalny tylko w określonym miejscu, zaoferuje firmom specjalizowany dystrybutor technologii teleinformatycznych, spółka Veracomp. Głośniki te emitują zogniskowany i kierunkowy strumień dźwiękowy, co oznacza iż sygnał audio słyszalny jest tylko przez osoby, które znajdują się w określonym ściśle miejscu.
E-Ink, wynalazca technologii papieru elektronicznego, ogłosił dostępność swoich, podzielonych na segmenty komórek wyświetlających (segmented display cells). SDC składają się z cyfry, ikony i wyświetlaczy alfanumerycznych, co w rezultacie daje wyjątkową czytelność w cienkiej jak papier formie.
Głośniki Stereo Motorola EQ3
Kompaktowe i bardzo lekkie (zaledwie 140 gram), rozkładane głośniki Motorola EQ3, mogą zostać podłączone niemal do każdego źródła muzyki za pomocą klasycznego złącza stereo jack (3,5 mm). Ich mały, nawet po rozłożeniu, rozmiar - 13 cm x 3,5 cm x 3,5 cm - umożliwia zabranie głośników wszędzie ze sobą.
Głośniki Stereo Bluetooth Motorola EQ5
Motorola EQ5 to rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się zarówno bezprzewodową muzyką, jak i korzystać z wygodnego samochodowego zestawu głośnomówiącego. Doskonałą jakość przestrzennego dźwięku zapewnia technologia SRS WOW HD.
Tagi: Motorola
Głośniki Stereo Hi-Fi Motorola EQ7
Motorola EQ7 to propozycja dla prawdziwych koneserów mobilnej muzyki, którzy chcą cieszyć się pełnym bogactwem brzmienia, nawet gdy nie mają dostępu do profesjonalnej wieży. Te niewielkie głośniki, o wymiarach zaledwie 16,9 cm x 15,4 cm x 4,2 cm i wadze 440 gram, to efekt współpracy ze znaną firmą produkującą nagłośnienie - JBL.
Ładowarko-czytnik
To urządzenie zostało przedstawione przez Longshow Information Technology. Gadżet posiada połączenie małej ładowarki z czytnikiem kart SD/MMC a także możliwość tworzenia i przechowywania kopii zapasowej telefonu. Cena tego urządzenia to 30$.
Tagi: Nokia, Motorola


Polecamy strony: