Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Karta graficzna ZOTAC GeForce GTX 550 Ti AMP 1GB DDR5 PCI-E BOX
ZOTAC GeForce GTX 550 jest układem wyposażonym w 192 procesorów strumieniowych, rdzeń pracuje z częstotliwością 1000 MHz a 1GB pamięci DDR5 taktowane częstotliwością 4400MHz i współpracujące z 192-bitowym kontrolerem.
Kino domowe LG HX806PE
Zestaw kina domowego składający się z jednostki centralnej, dwóch głośników przednich, dwóch głośników surround, głośnika centralnego oraz subwoofera. Obsługuje płyty BD, DVD, CD oraz format MP3, WMA, DivX HD, JPEG i MKV.
Tagi: Kino domowe, LG
PowerBall 250hz
Jedna z najszybszych bezsilnikowych maszyn na świecie! Powerball jest dobrą zabawką, ale głównie urządzeniem treningowym. Doskonale wzmacnia siłę przedramion, nadgarstków, palców i chwytu.
Tagi: PowerBall
Veracomp i HDI DUNE
Veracomp włączył do oferty urządzenia marki HDI DUNE. Są to przede wszystkim wysokiej klasy odtwarzacze multimedialne i jednostki centralne, dedykowane dla wymagającego użytkownika.
Mustek MCS 500 A3 Pro
Veracomp wprowadza na polski rynek nowy skaner Mustek MCS 500 A3 Pro do błyskawicznego skanowania dokumentów o maksymalnym formacie A3.
Wesołych Świąt Wielkanocnych !
Zając skrył się wśród pisanek, wdzięcznie porusza wąsikami, tak jakby chciał powiedzieć ...
Tagi: Wielkanoc
Asus WAVI
Asus WAVI – bezprzewodowy zestaw HDMI.
Tagi: Asus, Pc, Telewizja
Odtwarzacz multimediów KWorld M210
Odtwarzacz M210 firmy KWorld Computer to urządzenie umożliwiające odtwarzanie filmów i innych materiałów HD z internetu, wewnętrznego dysku lub zewnętrznego napędu Blu-ray albo innego nośnika danych i wysyłanie ich w pełnej rozdzielczości bezpośrednio do telewizora HD.
Tagi: Odtwarzacz
Dell wprowadza 2 smartfony i tablet .
Dell Venue Pro, Dell Streak 5 i tablet Dell Streak 7. Pierwszy z nich to pionowy slider z 4.1 calowym ekranem dotykowym i systemem Windows Phone 7, drugi to jeszcze większy bo 5 calowy smartfon z androidem na pokładzie. A Streak 7 to 7 calowy tablet .
Tagi: Dell, Smartfon, Tablet
WebM  w YouTube
Wszystkie klipy wideo umieszczane w serwisie YT będą zapisywane z użyciem otwartego formatu WebM.
Tagi: WebM, YouTube, Google


Polecamy strony: