Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Firma Microsoft, zapowiadająca telefon od kilku lat, twierdzi, że ujrzy. Ostatnio pojawiły się informacje, jakoby prace nad komórką zostały wzmożone. Craig Mundie, szef ds. rozwoju firmy, stanął na czele Unlimited Potential Group, aby zająć się najbardziej rozwijającymi rynkami.
Tagi: Microsoft
Specjaliści z firmy McAfee poinformowali, że autorzy oprogramowania adware korzystają ostatnio z nietypowego sposobu na reklamowanie oraz dystrybucję swoich produktów: ukrywają je w plikach MP3, które są udostępniane w sieciach P2P.
Producent firmy Nintendo nie nadążał z produkcją, nie spodziewając się tak ogromnego skcesu. Konsola Wii sprzedała się w 20 mln egzemplarzy. Na Wii można pograć w raczej prymitywne gierki, jednak do konoli w czasie testów ustawiały się kolejki. Zamiast padów, myszek i joysticków weszła pałeczka. Najlepsze jednak nadchodzi, bo jescze w tym roku będziemy mogli nabyć urządzenia odczytujące fale mózgowe i przetwarzające je na polecenia w wirtualnym świecie.
Tagi: Nintendo
Nowy system kina domowego Bravia
Firma Sony wyprodukowała nowy model kina domowego Bravia DAV-F200. Urządzenie posiada ciekawy wygląd, zapewniając 32-bitowy wzmacniacz cyfrowy S-Master z moca wyjściową 405 W.
Tagi: Sony, Bravia
Słuchawki PSPJ-15012 ze zdalnym sterowaniem zostały zaprezentowane przez japoński oddział Sony. Słuchawki te posiadają mikrofon i zostały stworzone dla konsoli Playstation portale. Urządzenie to jest kompatybilne z aplikacjami Skype a także Talkman.
Skype przedstawił wersję beta oprogramowania przeznaczonego dla telefonów komórkowych, które obsługuje rozmowy oraz inne funkcjonalności oferowane przez aplikację VoIP.
Tagi: Skype
Wybór odtwarzaczy jest olbrzymi, mamy urządzenia z dyskami, pamięcią Flash itp. Można też znaleźć różnego rodzaju kształty I kolory. Na rynek trafił model, który ma szanse trafić do serc tych z pośród nas, którzy wychowali się na kasetach magnetofonowych. Urządzenie nie jest zwykłym playerem gdyż forma kasety nie pełni tu tylko funkcji emocjonalnej. Po załadowaniu do magnetofonu działa jak mimo że muzyka odtwarzana jest z plików.
Tagi: MP3 player
Pioneer wprowadza trzy nowe odtwarzacze
Modele posiadają onzaczenia Pioneer DV-610AV, DV-410V i DV-310. Najbardziej interesujący wydaje się pierwszy odtwarzacz, który obsługuje min. nośniki Sacd, oferując również wyjście hdmi a także “upscaling” do formatu 1080p. Model DV-610AV dostępny jest w kolorze czarnym.
Szpiegowski długopis
Ten nietypowy długopis posiada w sobie mikrofon oraz kamerę, której obiektyw ma wielkośc 1 mm !!! Tego typu funkcje niosą za sobą wiele możliwości ...
Tagi: Długopis
Budzące światło w poduszce....
Glo Pillow jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, których budzenie budzikiem to nerwy i rozstrój nerwowy przez cały dzień. Budzenie ma się rozpoczynać od delikatnego światła, które ma wprawić organizm w dobry nastrój.


Polecamy strony: