Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Walka z cukrzycą z nowymi gadżetami - glukometr
Designer Sascha Morawetz zaprojektował glukometr nazwany “Ninos GL”. Z wglądu przypomina nowoczesną komórkę, jednocześnie służą jako dziennik pomiarów cukru we kwi. Model ten należy do najładniejszych glukometrów. Dobrze wiedzieć, iż istnieją designerzy, którzy sa w stanie przyczynić się do poprawy standardu żcia osób chorych.
Tagi: Glukometr
Zegarek DJ’a
Zegarek został stworzony przez FludWatches. Wyglądem przypomina “Technics 1200 turntable” z wszystkimi detalami. Jednak nie poskreczujemy za bardzo na jego cferblacie, gdyż jedyne jego ruchome cześci to wskazówki. Zegarki pakowane są w specjalną walizkę dj’a. Występują z dwoma kolorami pasków, czarnym skórzanym i srebrnym. Jego cena to 59$
Tagi: Zegarek
7 calowy odtwarzadz DVD
7 calowy Monitor LCD dla Nintendo Wii daje możliwośc zabawy na konsoli bez względu na to gdzie się znajdujemy. Wystarczy podłączyć urządzenie do tylnej części konsoli. Porty, które znajdują się z tyłu urządzenia są sklonowane , więc można używać wszystkich swoich akcesoriów USB.
Pendrive wielkości breloka
Nowa pamięć pendrive USB posiada wystarczająco mały wygląd, aby być brelokiem, a jednocześnie pomieścić w sobie 500 utworów w formacie mp3 lub tsiące zdjęć. Jeo wielkośc tp 2,5 cm. Wykonany jest z matowego aluminium z zawieszką na klucze. Parametry • 2 GB Pamięci flash • USB 1.1 i USB 2.0 • Wykończenie: Matowe Aluminium
MTI - Mobilna Telefonia Internetowa w ramach usługi LoVo oferuje w pełni funkcjonalną telefonię mobilną w technologii UMA, z tą jednak różnicą, że nie jest ona związana z żadnym operatorem komórkowym. (dotychczasowe pionierskie rozwiązania UMA zawsze wiązały się z koniecznością współdziałania z jedną, konkretną siecią GSM oferującą tego typu usługę).
Tagi: LoVo, MTI, UMA
Orginalny wygląd pendrive'a
Obecnie na rynku jest dostępnych wiele modeli pamięci na USB. Występuja w rozmaitych kształtach i klorach. Teraz istnieje możliwośc stworzenia własnego pendrive'a, którego wygląd przypomina urwany kabel USB. W celu zrobienia tego “cudeńka” wystarczy posiadać urządzenie pamięci flash USB i niewielki odcinek kabla z końcówką magistrali USB.
Tagi: Pendrive
W końcu nastąpiło zakończenie pracy nad Service Packiem 3 do Windows XP. Obecnie będzie oczekiwał na publikację na stronach Microsoftu, natomiast w międzyczasie dotrze do producentów sprzętu.
Tagi: Microsoft, SP3
Na zakończonych niedawno targach CES Bowers & Wilkins przedstawili zaawansowany technicznie zestaw wraz z głośnikami 5.1 – Liberty.
Nowy przenośny odtwarzacz DVD Philips'a
Philips stworzył nowy, przenośny odtwarzacz DVD DCP951. Urządzenie powinno wzbudzić zainteresowanie wśród użytkowników iPodów, gdyż wyposażone jest w gniazdo umożliwiające podłączenie odtwarzacza Apple'a. DCP951 posiada rozwiązanie jedno modułowe.
Nowoczesny zegarek dla pań
Zegarek, który jest technologicznie zaawansowany kojarzy nam się z zegarkami dla mężczyzn, którzy kochają różnego rodzaju gadżety. Są jednak już nowoczesne rozwiązania dla pań.
Tagi: Zegarki


Polecamy strony: