Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Niszczarka ręczna
Każdego dnia do naszych skrzynek pocztowych trafia pełno makulatury w postaci reklamówek i ogłoszeń, niepotrzebnej prasy itd. Do tego wiele z dokumentów przestaje nam być potrzebne np. wpłacone druki, rachunki i inne papiery. To wszystko by nie trafiło do nieporządanych rąk należy skutecznie zniszczyć.
Tagi: Niszczarka
Przyszłość komunikatorów
Nowa wizja urządzeń XXI wieku właśnie wychodzi na światło dzienne. Scroll jest nowym i innowacyjny projektem komputera lub komórki przyszłości. Innowacyjność będzie zawdzięczać zwijanemu ekranowi, który miałby mieścić się w kieszeni zapewniając jednocześnie funkcjonalność zwykłego laptopa czy niezwykłego palmtopa.
Rozkładana waga
Znamy wiele modeli wag na rynku, jedne są szklane inne metalowe, stojące i lleżące powstała też nowa waga. Designer Shu-Hung Yeh zaprojektował wagę na której można się zważyć w każdej pozycji: na stojąco, siedząc, lub nawet leżąc - w każdym wypadku pomiar będzie dokładny i widoczny dla osoby, która się waży.
Vtech IS6110 to bezprzewodowy telefon stacjonarny, który posiada pełną klawiaturę w układzie QWERTY i dodatkowo ma funkcję komunikatora internetowego.
Telefon na rękę
Zegarfony podbijają świat, nie dziwi więc, że coraz to nowsze technologie wkraczają na ten grunt. Najnowszy taki gadżet będzie wyposażony w system Microsoft Windows Mobile i będzie kosztował 630 dolarów. Wysoka cena ma jednak pokrycie w korzyściach płynących z jego funkcji.
Tagi: Zegarki
Creative EP830 nowe brzmienie
Creative wprowadza na rynek polski nowy model słuchawek dousznych Creative EP830. Słuchawki zaprojektowano do współpracy z przenośnymi odtwarzaczami MP3 i CD. Creative EP830 wyposażono w miękkie, gumowe wtyki douszne, które podnoszą komfort słuchania skutecznie izolując od zewnętrznego hałasu i chroniąc jednocześnie słuch pozwalając na dużo cichsze odtwarzanie muzyki w głośnych miejscach.
Coraz częściej w ofercie sprzedawców przeróżnych gadżetów znajdują się połączenia zegarka z telefonem. Kolejny taki model może cieszyć nas swoją funkcjonalnością. Ten gadżet dostępny jest jzu w kwietniu za cenę 300 euro.
Tagi: Zegarki, GSM, Telefon
Multiładowarka "The Sancturary"
Wiele jest już przenośnych urządzeń a do nich mnóstwo różnych ładowarek, które trzeba ze sobą zabierać co jest kłopotliwe. Jednak są rozwiązania, które mogą rozwiązać ten problem. Jednym z nich jest multiładowarka o dziwnym wyglądzie małego pudełeczka.
Tagi: ładowarki
YSP-600 moc przestrzennego dźwięku.
Yamacha przyzwyczaiła nas już do odważnych rozwiązań audio. Ostatni projekt to cyfrowy projektor dźwięku przestrzennego.
Kolejny dok dla iPoda
Branex Design zaprojektowała nietypową stacje bazową dlla urządzeń Apple – iPoda i iPhona. Nowatorskie urządzenie o muzycznie brzmiącej nazwie iTamTam przypomina taboret kuchenny. Po zadokowaniu naszego MP4 z iTamTam a popłynie muzyka.
Tagi: Apple, IPod, IPhone


Polecamy strony: