Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Firma NETGEAR®, Inc. i Tatara Systems, lider w branży konwergentnych rozwiązań SIP do technologii femtocell zapowiedziały plan osiągnięcia interoperatywności pomiędzy bramką NETGEAR Femtocell Voice Gateway (DVG834GH) a Tatara Convergence Server.
Tagi: Netgear
Kominek Travelmate
Jest nim w pełni przenośny kominek. Nazwany został Travelmate jako kominek dla podróżników ale równie dobrze sprawdza się w domu. Można go przenieść w kazde miejsce i postawić na każdym, materiale – na przykład na stole czy panelach w sypialni. Jego wymiary są dość kompaktowe - 50 x 70 x 20 cm a waga to 25 kg.
ApriPoko z Toshiby
Świat staje się coraz bardziej zautomatyzowany, wiele funkcji w naszym życiu przejmują skomputeryzowane urządzenia. Nie wszystkie jednak muszą wyglądać i być nudne. Najnowsze dziecko inżynierów z Toshiby ApriPoko jest miłą odmianą wśród robotów otaczających nas.
Tagi: Toshiba, Roboty
Ekrany dotykowe mimo swej praktyczności w zastosowaniu w poręcznych urządzeniach przenośnych maja małą wadę, która jest zasłanianie przez palce części ekranu.
Według analiz Piper Jaffray firma Apple sprzeda w ciągu roku aż czterokrotnie więcej telefonów iPhone niż w ubiegłym. Wzrost ten przyniesie az 45 milionów sprzedanych telefonów.
Tagi: Apple, IPhone
Sony PCM - D 50
Sony PCM - D 50's stylizowany jest na wygląd dyktafonów pamiętających stare kasety. Nie jest to urządzenie najmniejsze ale kryje w sobie miejjsce na 4 baterie AA i złącza do rozbudowy funkcjonalnej o pamięci. Urzązdenie odznacza się wybitna jakością nagrań i metalową wzmocnioną klatką mikrofonu.
Tagi: Sony, Dyktafony
 iPod Touch (32GB)
Jest to kolejny model multimedialnego przenośnego odtwarzacza od Apple . Nowy model ma piękny i duży wyświetlacz LCD o przekątnej 3,5 cala .
Tagi: Apple, IPod, MP3, Video, ITunes
Po upowszechnieniu SDK iPhona stało się jasne , że mimo poznania kodu nie będzie łatwe pisanie aplikacji . Apple zabezpieczyłą najważniejsze funkcje .
Tagi: Apple, IPhone
DLO Portable Speakers do iPhona
Firma DLO zbudowała kolejne przenośne głośniki do tak popularnego Iphone . Na rynku znajduje się już wiele podobnych urządzeń .
Multimedialna Ramka Cyfrowa DigiDock PF-8008 My life My foto
Zaawansowana ramka cyfrowa 8" DigiDock PF-8008 zapewnia wspaniałe wyświetlanie zdjęć i wideo. Multimedialna ramka posiada 8 calowy wyświetlacz LCD-TFT o rozdzielczości 800x600 w formacie 4:3, który pozwala na wyświetlanie ulubionych zdjęć w rozdzielczości do 12 Megapikseli.


Polecamy strony: