Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

GeForce with CUDA GTX 590 Gigabyte 3GB 3xDVI&mHDMI (PCI-E)
NVIDIA GeForce GTX 590 jest najpotężniejszą kartą graficzną jaką kiedykolwiek skonstruowano. Dwie, dwurdzeniowe jednostki GPU GTX 500 i specjalnie opracowany system chłodzenia zapewniają niespotykaną dotąd wydajność przy zachowaniu wysokiej kultury pracy.
Serif WebPlus X4
Program Serif WebPlus X4 łączy imponującą funkcjonalność z doskonałą elastycznością i łatwością obsługi. Dzięki niemu zbudujesz wyjątkowe, atrakcyjne i profesjonalne strony internetowe, w ogóle nie znając zasad programowania w języku HTML.
Tagi: Program, Www
IRISnotes
IRISnotes to przenośne elektroniczne pióro umożliwiające rejestrowanie odręcznych notatek, a następnie ich edytowanie, zapisywanie i eksportowanie. Odręcznie wpisana treść może zostać natychmiast przekształcona w edytowalny tekst w jednym z wielu wybranych języków.
Tagi: Program, Ocr
Serif PagePlus x5
PagePlus X5 to najlepszy w swojej klasie program do składu komputerowego, umożliwiający tworzenie profesjonalnych materiałów reklamowych, wyrafinowanych układów dla dokumentów przeznaczonych do druku oraz dokumentów elektronicznych.
Tagi: Program
Sony BDP-S 480
Odtwarzacz 3D Blu-ray Disc / DVD Oglądanie filmów w 3 wymiarach i odtwarzanie materiałów przesyłanych strumieniowo z Internetu lub komputera.
Tagi: Sony, Odtwarzacz
Panasonic DMP-BDT 110
Odtwarzacz płyt Blu-ray FULL HD 3D .Konwersja obrazu 2D-3D Obsługa wideopołączeń przez Skype . Przyjazny ekran menu . Ultraszybkie uruchamianie i ładowanie.
VioStor VS-2008L oraz VD-2004L
QNAP Security wprowadził na rynek dwa modele stacji do monitoringu wideo VioStor VS-2008L (8 kamer IP) oraz VS-2004L (4 kamery IP).
Tagi: QNAP, Monitoring
Synology NAS: RS2211+ oraz RS2211RP+.
Firma Synology zaprezentowała nowe modele dziesięciodyskowych serwerów NAS: RS2211+ oraz RS2211RP+. Urządzenia przeznaczone są do montażu w szafach typu Rack, posiadają wysokość 2U i oferują wysoką wydajność oraz bogaty zestaw przydatnych funkcji, wymaganych przez użytkowników biznesowych.
Tagi: Synology, NAS, Serwer
Creative ZIIO 7'' 8GB
ZiiO 7'' 8 GB to tablet z rezystancyjnym ekranem dotykowym o przekątnej 7 cali i rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Świetnie nadaje się do oglądania każdego rodzaju multimediów i do przeglądania zawartości internetu.
Tagi: Creative, Tablet
Miniaturowy aparat cyfrowy MAME-CAM DX
MAME-CAM DX waży zaledwie 14 gramów i kosztuje 99 dolarów.
Tagi: Aparat


Polecamy strony: