Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Synology DiskStation DS712+
Stacja Synology® DiskStation DS712+ stanowi wydajne, skalowalne i w pełni funkcjonalne rozwiązanie pamięci sieciowej, które spełnia wymagania małych i średnich firm w zakresie efektywnej centralizacji ochrony danych, usprawnienia zarządzania danymi oraz szybkiego skalowania pojemności pamięci przy minimalnym nakładzie pracy związanej z konfigurowaniem i zarządzaniem.
Tagi: Synology, Nas, Serwer
Karaoke4English – innowacyjny sposób nauki angielskiego
Karaoke4English – nowa darmowa aplikacja na smartfony z systemem Android oraz iOS (iPhone, iPod Touch) do doskonalenia języka angielskiego w każdej wolnej chwili.
Linksys Dual-Band N Gigabit Router - E3200
Router Linksys E3200 łączy komputery, tablety, telewizory z możliwością dostępu do Internetu, konsole do gier oraz inne urządzenia uzyskując prędkość transmisji do 300 + 300 Mbps, co umożliwia optymalne wykorzystanie sieci domowej.
Tagi: Linksys, Router
iCloud od 12 października
Apple zapowiedziało, że 12 października udostępni iCloud - zestaw darmowych usług współpracujących z telefonami iPhone, tabletami iPad, odtwarzaczami iPod touch, komputerami Mac i komputerami PC.
Tagi: Apple, Icloud
Serif WebPlus x5: Profesjonalne tworzenie witryn internetowych
Program Serif WebPlus X5 jest najlepszym rozwiązaniem dla niewielkich firm, organizacji i użytkowników domowych pragnących tworzyć witryny internetowe. Nie musisz znać języka HTML — za pomocą intuicyjnego i prostego interfejsu „przeciągnij i upuść” oraz potężnych narzędzi możesz z łatwością tworzyć strony internetowe.
Tagi: Program, Www
Nokia MD-310
Nokia wprowadza do sprzedaży bezprzewodowy odbiornik audio dzięki któremu bezprzewodowo prześlesz muzykę z telefonu do sprzętu audio.
Tagi: Nokia
Samsung: Galaxy Tab 7.0 Plus
Nowy tablet został wyposażony w system operacyjny Android 3.2 Honeycomb i ekran PLS LCD o przekątnej 7 cali w rozdzielczości 1024×600 .
Tagi: Samsung, Tablet
Asus  - BW-12D1S-U  zewnętrzna nagrywarka BR .
Na rynek trafi nowy produkt firmy Asus zewnętrzna nagrywarka BR - BW-12D1S-U.
Tagi: Asus, Nagrywarka
Bilet w komórce
Koleje Mazowieckie i Mennica Polska uruchamiają sprzedaż biletów kolejowych za pośrednictwem SkyCash.
Tagi: Skycash
Asus O!Play Mini Plus
Asus wprowadziła na rynek polski wersję O!Play Mini Plus.
Tagi: Asus


Polecamy strony: