Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

AMD Phenom II X4 955 Black Edition s.AM3 BOX
Phenom II X4 955 Black Edition to jeden z najwydajniejszych w chwili obecnej czterordzeniowych procesorów firmy AMD wykonany w 45 nm procesie technologicznym. Dzięki wbudowanym kontrolerom pamięci DDR2 oraz DDR3 może być on montowany zarówno na płytach głównych ze złączem AM2+ jak i na najnowszych AM3.
Tagi: AMD, Procesor
Sound Blaster Play! USB
Karta dźwiękowa oparta na magistrali USB posiadająca 2 złącza mini-jack. Oferuje wysokiej jakości dźwięk przy niewielkich rozmiarach urządzenia, prostą instalację oraz możliwość szybkiego przeniesienia i instalacji w innym komputerze lub notebooku.
Datacolor kalibrator Spyder3Express
Datacolor Spyder3Express to nowoczesny kalibrator, dzięki któremu każdy będzie mógł dokonać profesjonalnej kalibracji swojego monitora.
Skaner ADF Plustek SmartOffice PS286 PLUS
Wyjątkowo szybki skaner dupleksowy (dwustronny) o kompaktowych rozmiarach.Plustek SmartOffice PS286 oferuje dodatkowo możliwość skanowania kart kredytowych i innych dokumentów plastikowych.
Tagi: Skaner, Plustek
Silverstone Fortress SST-FT02B v 1.4 Black
Obudowa Silverstone SST-FT02B wykonana została z aluminium, natomiast wnętrze jest ze stali. Obudowa jest stabilna i nie wpada w rezonans podczas pracy urządzeń wewnątrz. Panel portów zewnętrznych umieszczono na górze. System wentylacji bazuje na trzech 180 mm wentylatorach i jednym 120 mm. Z tyłu umieszczono kratkę wentylacyjną służącą do odprowadzenia ciepła z zasilacza. Dyski twarde instaluje się pionowo dzięki czemu ich chłodzenie, przez wentylator, przynosi znacznie lepsze efekty. Dużym plusem jest miejsce na coraz bardziej popularne dyski 2,5".
Brother DCP-J515W
Praca w sieci bezprzewodowej i wysoka prędkość druku (35 str./min. mono oraz 28 str./min kolor). DCP-J515W wielofunkcyjne urządzenie atramentowe pozwala drukować, kopiować i skanować w formacie A4. Bezpośredni wydruk fotografii z kart pamięci. Wyposażone również w podajnik papieru foto. Posiada wbudowany kolorowy wyświetlacz LCD 8,2 cm.
Norton dla urządzeń mobilnych
Firma Symantec podjęła kolejne działania , których celem jest dostarczanie zabezpieczeń na nowoczesne platformy mobilne.
Tagi: Norton, Symantec
WSZYSTKIE CYFROWE MEDIA TERAZ NA EKARNIE TWOJEGO TELEWIZORA
Kompaktowe, zewnętrzne urządzenie multimedialne - Iomega® ScreenPlay® MX HD Media Player - wyposażone w dysk twardy powala odtwarzać zdjęcia, wideo i audio w jakości HD z wewnętrznego dysku lub dołączonych pamięci USB
Nowa technologia płatności za treści elektroniczne
Wydawnictwo Bauer wprowadziło możliwość kupowania treści elektronicznych z użyciem SkyCash – systemu płatności mobilnych.
Tagi: SkyCash
 Procesor Intel Core i7 2600K
Procesor Intel Core i7 2600K jest doskonałą propozycją dla wszystkich szukających znakomitej wydajności i będących na etapie budowy nowego komputera.
Tagi: Procesor, Intel


Polecamy strony: