Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Epson Stylus Photo R3000
Epson Stylus Photo R3000 to najnowsza drukarka fotograficzna A3+ przeznaczona dla profesjonalistów i zaawansowanych amatorów.
Tagi: Epson, Drukarka
Thortech - zasilacze z ekranem LCD
Thortech wprowadził do swojej oferty dwie nowe serie zasilaczy - Thunderbolt i Thunderbolt Plus o mocy od 650 W do 1200 W.
Asus GeForce GTS 450 1GB DDR5 PCI-E BOX
Asus zaprezentował kartę graficzną bazującą na układzie GeForce GTS 450. Produkt w wersji overclock, podkręcony przez producenta, taktowanie rdzenia wynosi 810MHz. Produkt wykorzystuje pamięci GDDR5 oraz zapewnia wsparcie dla technologii DirectX 11, NVIDIA CUDA i PhysX.
Procesor AMD Athlon II x2 265 AM3 65W BOX
AMD Athlon II x2 265 dysponuje taktowaniem zegara na poziomie 3,3GHz, wyposażony jest pamięć podręczną cache L2 2x1024 KB. Procesor wykonany jest w 45nm procesie technologicznym i posiada TDP na poziomie 65W.
Tagi: Procesor, AMD, Athlon
SkyCash – z komórką na zakupy we Frisco.pl
Klienci supermarketu on-line Frisco.pl mogą już płacić za zamówienia korzystając z komórki. Umożliwia to SkyCash, mobilny system płatności, pozwalający m.in. kupować bilety komunikacji miejskiej, płacić za kursy taxi czy doładowania kart pre-paid.
Tagi: SkyCash, Frisco
Och Karol 2
Soundtrack do filmu "Och Karol 2" to dwupłytowe wydawnictwo. Na jednej płycie znajdują sie największe współczesne hity (Justin Timberlake, Katy Perry, Katie Melua itp) wśród nich przebój Natalii Kukulskiej "Wierność jest nudna".
Tagi: Płyta, Muzyka
Nowy Business Productivity Kit dla programu FileMaker Pro 11
Skorzystaj z gotowych szablonów zarządzania zadaniami biznesowymi, dostępnymi w bezpłatnej wersji próbnej FileMaker Pro 11.
Tagi: Programy
Kolejne procesory Sandy Bridge w lutym
Cztery modele z niskiego i średniego przedziału wydajnościowego ,wprowadza do sprzedaży firma Intel.
Tagi: Intel, Procesor
GeForce GTX 560 Ti
GeForce GTX 560 Ti jest kartą graficzną, która zastępuje model GeForce GTX 460.
NAJWIĘKSZE POLSKIE SERWISY INFORMACYJNE ZA DARMO WE FREEM
InMobile,poinformowała o uruchomieniu dla abonentów sieci darmowego dostępu do najnowszych wiadomości i artykułów z mobilnych serwisów Grupy Gazeta.pl, takich jak: m.gazeta.pl, m.wyborcza.pl, m.wyborcza.biz, m.plotek.pl.
Tagi: FreeM, Serwis


Polecamy strony: