Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

ASUS Eee Pad Transformer
Płaska, lekka konstrukcja, pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 10,1”, a także wszechstronność zastosowań sprawiają, że ASUS Eee Pad Transformer to idealny komputer dla osób, które chcą cieszyć się multimediami podczas podróży .
Tagi: Asus, Tablet
ASUS Eee Pad Slider
Łącząc w sobie najlepsze cechy tabletu i tradycyjnego notebooka, ASUS Eee Pad Slider stanowi nie lada gratkę dla użytkowników mobilnych.
Tagi: Asus, Tablet
Ramka cyfrowa 3D  FinePix REAL 3D V1
Cyfrowa przeglądarka dla trójwymiarowych obrazów FinePix REAL 3D V1 dysponuje nowo opracowanym przez Fujifilm 8-calowym panelem LCD 3D/2D, który pozwala na oglądanie trójwymiarowych obrazów bez potrzeby zakładania specjalnych okularów 3D.
Intel Core i5 2400 3.1 GHz BOX
Intel wypuścił na rynek procesor nazwany Core i5 2400 pod podstawkę 1155. Procesor oferuje do dyspozycji użytkowników cztery rdzenie i cztery wątki. Prezentowany procesor został wykonany w 32nm procesie technologicznym i posiada zintegrowany chipset graficzny Intel Media Accelerator HD taktowany 850MHz.
Tagi: Intel, Procesor
Hitachi Desktar 7K2000
Firma Hitachi przedstawiła serię dysków twardych oznaczonych jako Deskstar 7K2000. Mniejsze zużycie energii, większą wydajność Deskstar 7K2000.C to dysk twardy, który zapewnia wyjątkowe połączenie energooszczędności i wydajności, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla wymagającego użytkownika.
Tagi: Hitachi, Dysk
Gigabyte GeForce GTX 570
NVIDIA GeForce GTX 570 oprócz wydajnego procesora graficznego, wyposażony jest w 1280 MB pamięci GDDR5. Konfiguracja taka zapewnia nie tylko zdecydowanie wyższą wydajność, w porównaniu do kart poprzedniej generacji, ale także obniżone zapotrzebowanie na energię oraz zauważalnie niższą temperaturę pracy.
Gigabyte GeForce GTX 580
Model ten, oprócz super wydajnego procesora graficznego, wyposażony jest w 1536 MB pamięci GDDR5. Konfiguracja taka zapewnia nie tylko zdecydowanie wyższą wydajność, w porównaniu do kart poprzedniej generacji, ale także obniżone zapotrzebowanie na energię oraz zauważalnie niższą temperaturę pracy.
Nintendo 3DS - potwierdzone.
Nintendo 3DS będzie pierwszą na świecie konsolą umożliwiająca w granie w gry 3D bez konieczności zakładania jakichkolwiek okularów.
Tagi: Nintendo, Konsola
Budowa i obsługa domowych sieci komputerowych. Ćwiczenia praktyczne
Poznaj teorię sieci komputerowych Skompletuj niezbędny sprzęt Zainstaluj karty sieciowe w komputerach Uruchom potrzebne usługi Połącz się z internetem
StoreJet 35T3 firmy TRANSCEND
Zewnętrzny dysk twardy 3,5-cala z interfejsem USB 3.0, który zapewni transfer danych z prędkością do 130 MB/s.
Tagi: Transcend, Dysk


Polecamy strony: