Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Inne

Fractal Design Define Mini
Fractal Design poszerzyła swoją ofertę o kolejną konstrukcję - Define Mini.
Odtwarzacz multimedialny firmy  A.C. Ryan
Oficjalna prezentacja odbędzie się na targach CES 2011,odtwarzacz korzysta z procesora Intel Atom CE4150.
Nowe dyski SSD od TRANSCEND
Nowe dyski zaprojektowano do zastosowania w małych urządzeniach przenośnych jak np.notebooki, netbooki, tablety, urządzenia GPS .
Tagi: Dysk, Ssd
 1000 rdzeniowy procesor
Naukowcy z uniwersytetu w Glasgow pod przewodnictwem Dr. Wima Vanderbauwhede opracowali procesor składający się z 1000 rdzeni.
Tagi: Procesor
Firma z VoIP jak wielka korporacja
Małe i średnie firmy to obecnie najszybciej rosnąca grupa użytkowników telefonii internetowej. Do VoIP przyciągają je nie tylko oszczędności na rachunkach telefonicznych, ale także zaawansowane usługi dodane. To właśnie za ich sprawą nawet jednoosobowe przedsiębiorstwo może przenieść się w świat rozwiązań telekomunikacyjnych zarezerwowanych do niedawna jedynie dla korporacji.
Tagi: VoIP
AirLive Air3G
AirLive Air3G osiągnął niesamowity wynik w teście połączenia na zewnątrz w otwartym terenie. Air3G w tym teście uzyskał pokrycie terenu o promieniu 2,6km sygnałem WiFI.
Tagi: AirLive, Air3G
Trzy wersje nowego iPada 2
Apple wprowadzi na rynek trzy wersje tabletu iPad 2. produkcja rozpocznie się w drugiej połowie stycznia.
Tagi: Apple, Ipad
Kamera LOGITECH Webcam C270
Połączenia w rozdzielczości HD Panoramicznego sygnału wideo o jakości HD 720p możesz używać w większości popularnych komunikatorów
Tagi: Kamera, LOGITECH
Dragon Rider In Win
Firma In Win wprowadza na rynek europejski swoją najnowszą obudowę, model Dragon Rider formatu big-tower, obudowa została wykonana w całości ze stali pomalowanej na czarno. W panelu I/O Dragon Ridera znalazły się złącza USB 3.0, USB 2.0, eSATA, firewire i audio.
Tagi: In Win, Obudowa
Logitech G700
13 programowalnych przycisków. Naturalny kształt pasujący do dłoni. Swoboda dzięki bezprzewodowej łączności o pełnej szybkości i bezkompromisowe działanie. Dzięki takiej kontroli każda gra będzie teraz wciągająca.
Tagi: Logitech, Mysz


Polecamy strony: